HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

kolumny do nadc370 cd nad541 2004/11/08 12:06 #3893

Witam wszystkich uczestników forum.Od niedawna mam stały dostęp do internetu i cieszę się z możliwości zadania pytania w tej formie.Od niespełna roku mam w/w wzmak póżniej dokupiłem cd.Od 3 lat mam kolumny Esa Vivace, które to właśnie chciałbym zmienić.Ponieważ słucham prawie każdego gatunku muzyki (z przewagą popu i rocka) poszukuje kolumn o unwersalnym brzmieniu z mocnym muskularnym basem i ogólnie ciepłym zabarwieniu.Na razie mam trzy typy są to dali 6006 paradigmy monitor 9(lub używane z serii studio) i avance 9-ki.Biorę też pod uwagę zakup subwofera do Esa Vivace w przypadku gdyby nie udało mi śię ich korzystnie sprzedać.Kable to interkonekt van den hul i głośnikowe cable talk concert 2/1.W obecnej konfiguracji na niektórych płytach (np;pomatonemi)grają zbyt jasno.Ponieważ wybieram się na Audio Show mógłbym zapoznac sie z kolumnami poleconymi mi przez uczestników forum.Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki licze też na posiadaczy takiego samego wzmaka i cd.Na koniec pozdrawiam kochaną redakcję Hi Fi z Stryjeckim na czele(sampler jest de best).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kolumny do nadc370 cd nad541 2004/11/08 13:12 #3898

Dali jak najbardziej a jak by Ci sie udalo kupic wyzszy model kilkuletni bedziesz bardzo zadowolony, paradigmy to tylko seria studio a avance raczej nie...oczywiscie sie madrze na podstawie swoich doswiadczen no niewiadomo do konca czy Twoj sprzet te kolumny napedzi ;-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator