HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

harman/kardon hd750 2004/11/07 20:25 #3840

Posiadam wzmacniacz Musical Fidelity E1, kolumny Eltax Liberty 3+ (pierwsza edycja na Vifie, zlocone gniazda) na podstawkach Ostoja K6,cd Pioneer PD-S505 (z "talerzykiem"), kable Black Rhodium AST 200 i Red. Chce wymienic cd. Wiele dobrego slyszalem o harmanie hd750. Nie mam mozliwosci konfrontacji z posiadanym zestawem, a sluchanie w zupelnie innym zestawieniu nie jest miarodajne. Prosze o opinie posiadaczy tego modelu. Czy roznica miedzy Pioneerem a Harmanem jest warta zachodu? Mam mozliwosc nowego urzadzenia za 849 pln. Z reszty toru odsluchowego jestem zadowolony. Licze na wieksza kulture brzmienia. Bede wdzieczny za podjecie tematu.
PS. Prosze o ewentualne inne propozycje warte uwagi.[/img][/u][/b]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

harman/kardon hd750 2004/11/07 21:48 #3846

tego modelu nie sluchalem - proponuje poczytac: www.audioklan.com.pl/download/ pdf/yamaha/testy-av/7-8-03-Yamaha-AX396.pdf
Osobiście mam zaufanie do Harmana - jeszcze nie trafilem na bubla z ich stajni
Pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Być - robić - mieć.

harman/kardon hd750 2004/11/07 22:41 #3851

Odnosnie opini prasowych to zapoznalem sie ze wszystkimi, lacznie z testem po tuningu Neela. Co innego opinia posiadacza. Zastanawiam sie tylko czy jest sens na przesiadke z Pioneera 505? Czy aby zauwarzyc pozytywne zmiany powinienem zaczac z pozimu CA Azur 540?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator