HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Wysokoskuteczne Kolumny-Glosniki 2022/05/09 23:18 #451374

O mały włos... i by stały Harberthy:)
Natrafila sie okazja, pojechalem w celach bardziej testowych niz z checia zakupu.
Klipschorn ale ze zwrotnica Wernera Jagusha podłaczony do jakiegos wzmacniacza Toppinga i Cd Marantza. ...
Gra sobie cicho i juz sie ciesze. Mysle sobie "jest bardzo dobrze" Gość dał po garach iii....
Jaki power! Troche wielkie.... Wczesniejsze LaScale wydawaly sie przy nich popsute. Moze zwrotnica? Wzmacniacz ? nie wiem... i wziąlem:)
Pomyslalem ze jesli u mnie nie uda sie z lampą to podepne pod tranzystor bo ostatnio zdobylem kawalek fajnego klocka (Shanling 3.1)
Tak tez zrobilem wpierw tranzystor i gra sobie, chwilowo nie ma checi zeby przemienic klocki:) jest dobrze... własciwie to kazdej muzyki da sie słuchac. Cicho, głosno to im nie robie roznicy. Jestem zadowolony a czeka mnie jeszcze tyle zabawy z wzmacniaczami. Zostawie je na dluzej.
Tydzien wczesniej kupilem pewne kolumny (wcale nie tanie) nie napisze teraz jakie... bo musze sprzedac. Jak bardzo mozna sie zdziwic po podlaczeniu gdy wczesniej przeczytało sie kilka recenzji (pochlebnych). wg mnie szok. Szukanie swojego dzwieku nie jest łatwe.
Pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wysokoskuteczne Kolumny-Glosniki 2022/05/11 17:11 #451376

Klipsch +Shanling 3.1 niezła para pogratulować

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wysokoskuteczne Kolumny-Glosniki 2022/06/03 21:15 #451468

Z ciekawostek, bo koluny przechodza odnowe i wszystko jest rozkrecone. Tuba basowa jest lewa i prawa, Gora tez jest oznaczona jako lewa i prawa. :silly:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wysokoskuteczne Kolumny-Glosniki 2022/08/25 08:34 #451639

Kolumny których nie potrafiłem ogarnąć w żaden sposób to Quadral Platinum nine plus. Może faktycznie za małe pomieszczenie nie mam pojęcia. Nie podobaly mi się wcale jak i nie mogłem doszukać się w nich niczego co przeczytałem w pochlebnych recenzjach. A określił bym je jako bez życia z dziurą w paśmie. Może przez tą ich nietypowa konstrukcje. Nie potrafiłem ich ustawić. Blisko ścian czy daleko, skręcone czy nie. Bas potrafił buczeć. Wokale techniczne, nienaturalne. W dodatku podłączyłem je bezpośrednio po jakiejś godzinie słuchania kolumn goodmans i nie mogłem uwierzyć. Najbardziej nie mogłem ogarnąć różnicy w cenie. Może miały zle towarzystwo do grania. Nie mam pojęcia. Miałem je podłączone jakieś jakiś czas, kilka miesięcy ... 3?4? To mnie ciekawi, jak dźwięki potrafią działać na człowieka, pierwszy raz Nie potrafiłem słucham muzyki. Wyłączałem po 10 minutach. Moze gdyby był jakiś Krell, magiczne synergiczne połączenie. Podłączałem pod 3 wzmacniacze i nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator