HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kolumny ALR Entry 4 2022/01/11 13:23 #451070

Witajcie,
chciałem Was prosić o poradę przy zakupie amplitunera stereo, który obsłuży kolumny ALR Entry 4. Są to stare 4ohm niemieckie kolumny, które bardzo ładnie grają (zdjęcia w załączniku). Obsługiwane są przez bardzo starą acz poczciwą Unitrę PW-7020. Problem z nią jest jednak taki, że przy włączaniu w kolumnach słychać bardzo głośny trzask tak że psy i koty wylegujące się przy kominku skaczą pod sufit.
Nadszedł więc czas na unowocześnienie ampli, chodzi szczególnie, żeby miał funkcje streamingowe. Od kilku lat 99% czasu słuchamy Spotify poprzez podłączony tablet do Unitry. Chciałbym mieć możliwość korzystania z udogodnień technologicznych w postaci streamingu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolumny ALR Entry 4 2022/01/13 12:57 #451071

Trudno tak w punkt doradzić skoro oferta tego typu urządzeń jest ogromna, dlatego najpierw przejrzyj tę listę pod kątem funkcji i ceny to zawęzimy wybór.
audio.com.pl/testy/stereo/amplitunery-stereo
A tak na szybko to obstawiam, że jakaś Yamaha powinna się sprawdzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolumny ALR Entry 4 2022/01/16 22:39 #451083

EmilieMcculloch napisał: Witajcie,
chciałem Was prosić o poradę przy zakupie amplitunera stereo, który obsłuży kolumny ALR Entry 4. Są to stare 4ohm niemieckie kolumny, które bardzo ładnie grają (zdjęcia w załączniku). Obsługiwane są przez bardzo starą acz poczciwą Unitrę PW-7020. Problem z nią jest jednak taki, że przy włączaniu w kolumnach słychać bardzo głośny trzask tak że psy i koty wylegujące się przy kominku skaczą pod sufit. loginasum.com
Nadszedł więc czas na unowocześnienie ampli, chodzi szczególnie, żeby miał funkcje streamingowe. Od kilku lat 99% czasu słuchamy Spotify poprzez podłączony tablet do Unitry. Chciałbym mieć możliwość korzystania z udogodnień technologicznych w postaci streamingu.

Dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez EmilieMcculloch.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator