HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Chord company signature warto zamienic na nordost frey 2021/12/01 19:15 #450918

Witam wszystkich serdecznie,
Ja chciałbym zapytac sie wsprawie zamiany kabli glosnikowych chord company signature,jestem ich wlascielem i jestem bardzo zadowolony, ale chcialbym zamienic na nordost frey pierwsza wersje . Moj zestaw stereo to
Mcintosh MA9000
Kolumny B&W 802 D3
Cd leema antila s2 eco
Nigdy nie slyszalem kabli nordost frey, chociaz heimdall , bardzo mi sie podobal duzo . Z gory dzoiekuje wszystkim za porady . Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chord company signature warto zamienic na nordost frey 2021/12/02 11:07 #450919

W Polsce jest jednak bardzo dobrze. Można nie umieć pisać po polsku, a mimo to zarabiać gruby hajs. Eldorado normalnie.

Jeśli obecne kable są bardzo zadowalające, to chyba nie ma sensu ich wymieniać, a jak nas już portfel bardzo swędzi to chyba nadal istnieje opcja kupna przez internet i zwrotu, względnie tzw. wypożyczenia za kaucją. Co prawda dostępna jest już tylko wersja 2, ale to akurat dobrze bo producent poprawił zapewne w tym kablu tak wiele, że różnica musi być .. no co najmniej kolosalna. Natomiast jeśli zależy nam z niezrozumiałych powodów na wersji pierwszej, czyli kupno z drugiej ręki ew. jakaś wyprzedaż zaległości magazynowych, to chyba też nic nie stoi na przeszkodzie wypróbować kable u siebie. Audiofile-dżentelmeni nawet przy grubych kwotach powinni mieć wszak do siebie zaufanie, prawda ?

Jeśli Kolega szukał gotowej recepty pod tytułem - "Tak, kupuj" lub "Nie, nie kupuj", to chyba mamy za mało informacji nie tylko o gustach muzyczno-brzmieniowych Kolegi, ale przede wszystkim o warunkach akustycznych pokoju w którym stoi szacowny zestaw. Mogłoby się bowiem okazać, że wymiana na dowolnie cudowne kable ... nic nie wniesie. Wniesie za to sporo w portfel sprzedającego, który wielce się ucieszy przytulając przed świętami pokaźny plik gotówki. Należy się też spodziewać gorących zapewnień sprzedającego, że kupujący zrobił świetny interes i że nie ma porównania do poprzednio używanych kabli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator