HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zestaw za 5-6 tysięcy. 2021/03/29 19:39 #450361

Witam wszystkich forumowiczów. Piszę z prośbą o pomoc w złożeniu pierwszego zestaw hifi który musiał by zmieścić się w budżecie 5-6 k. Nie ukrywam że wolał bym nowy zestaw z racji tego że nie ufam używkom. Zacznę od tego czego słucham na codzień: heavy, thrash, black, death trochę rock-a. Często są to produkcje z lat 80,90 czasami nawet starsze gdzie ludzie nie dbali jak będzie wydane byle tylko ktoś to wydał. Nowsze nagrania też wchodzą w grę. Kobieta słucha wszystkiego i jest jej obojętne co będzie w domu byle grało więc zostawiła mi wolny wybór. Pomieszczenie w którym będzie słuchne ma okolo18-20 metrów i jest połączeniem 2 kwadratów większego i mniejszego. Co do wzmacniacza to jakoś bardzo mi przypadły do gustu NAD-y i celował bym w 356bee. Do tego potrzebuje odtwarzacz CD i Kolumny. W przyszłości planuje dokupić gramofon. I tu pojawia się górka. Sam wzmacniacz to 1/3 ceny zestawu myślę za cd około 1k będzie odpowiedni i reszte chciałbym przeznaczyć na Kolumny. Z tym że podłogowe nie wchodzą w grę ze względu na małe dzieci i niewielkie pomieszczenie które jest już przeladowane. Na kable mam osobny budżet tak że nie wliczamy ich w cenę zestawu. Będę wdzięczny za każdą pomoc w doboze odpowiedniego zestawu. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ToxicEgon.

Zestaw za 5-6 tysięcy. 2021/03/30 19:41 #450364

Tak czytam jeszcze o innych wzmacniaczach i bardzo dobre recenzje zbiera rotel a11 który może sprawdzić się z moją muzyka. Czy ktoś może wypowiedzieć się na jego temat i doradzić jakieś Kolumny pod niego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw za 5-6 tysięcy. 2021/03/31 17:28 #450365

Cześć,
Dysponując budżetem ok 5-6tyś. na zestaw, proponujemy niższy model Nad'a C326 i do niego dobrać odpowiednie kolumny.
Nasza sugestia to Polk Audio S55 oraz Monitor Audio Bronze 500. Odtwarzacz też byśmy sugerowali Nad'a C538. Zestaw wyjedzie nieco drożej, ale w naszej ocenie warto zainwestować aby za pół roku nie szukać kolejnej konfiguracji. Oczywiście zawsze warto podeprzeć nasze propozycje odsłuchami - zapraszamy!
Pozdrawiam,
Q21.r

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
Ostatnia edycja: przez Q21.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator