HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Co do Spendor A3 2021/02/21 20:39 #450162

Witam,
Spendory A3 na tę chwilę grają z Naimem 5si (wzmacniacz i cd). Muzykalnie, spójnie, przyjemnie. Od jakiegoś czasu w głowie zaczyna mi kiełkować myśl o małej zmianie. Przydało by się troszkę więcej przestrzeni, może coś ciut jaśniejszego od Naima ale z zachowaniem jego walorów. Myślę że można jeszcze trochę więcej wyciągnąć z A3. Wstępnie myślałem o Caspianie M2 lub Rega Elicit R ale temat jest otwarty. Budżet z drugiej ręki 5-6k Może ktoś ma udane doświadczenia z tymi Spendorkami?
Dziękuję za sugestie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Co do Spendor A3 2021/02/23 15:29 #450178

Cześć,

Spendory A3 mimo swoich gabarytów mają potencjał. Osobiście lubię brzmienie wzmacniaczy Naim, ale dopiero od modelu XS. 5-ka ma pewne ograniczenia i to słychać. Dźwięk jest nieco przygaszony i brakuje w nim ekspresji. Jeżeli chciałbyś dodać życia i energii brzmieniu zwróć uwagę na Atoll'a IN-100 Signature, Moon'a 250i (nie mylić z 240-ką, która ma inny charakter) oraz Vincenta SV-227mk. Myślę, że te trzy na początek wystarczą. Zapraszamy, możesz u nas te wzmacniacze skonfrontować ze Spendorami.

Pozdrawiam,
Q21.r

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Co do Spendor A3 2021/02/24 20:13 #450189

Dziekuję za sugestie. Ciekawa dla mnie wydaje się opcja z Atollem moze nawet IN200.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Co do Spendor A3 2021/02/25 00:56 #450191

Zainteresowałbym się Rotelem RA1572. Ciut jaśniej, dużo prądu, spore trafo...
Sądzę, że mógłbyś trochę posunąć się do przodu z innym charakterem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator