HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Bluetooth do wieży 2021/02/21 12:43 #450159

Chciałbym kupić bezprzewodowy odbiornik audio do wieży.

Model jaki posiadam to PIONEER X-HM81 Wieża ta ma płaski konektor oznaczony jako Adapter Port(widoczny na zdjęciu), który służyć miał podłączeniu adaptera bluetooth ale nie wiem czy dzisiaj jest w ogóle sens szukania takiego cuda.

Jakiego adaptera szukać do takiego sprzętu? Będę wdzięczny za sugestie
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bluetooth do wieży 2021/02/21 15:58 #450160

Pioneer AS-BT 200 lub AS-BT 100. Obydwa już nie produkowane, więc może gdzieś na allegro, ebay itp., ale ich ceny jakieś nieprzyzwoite wartości osiągają... w okolicy 200$

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bluetooth do wieży 2021/02/21 20:33 #450161

Do wejscia AUX mozesz podlaczyc cos takiego jak na Allegro MEE audio connect HUB za 450pln lub Transmiter Bluetooth MOZOS MBL-HD
nr oferty 9573775977
. Jest tez duzo tanszych nadajnikow, tyle ze bardzo czesto sa monofoniczne. Tylko ze do wejscia Aux przez transmiter mozesz podac sygnal ze smartfona, a jezeli masz wyjscie sluchawkowe to podlaczasz Transmiter do tego wyjscia i mozesz sluchac na sluchawkach bluetooth.
PS. Czy zrozumiale napisalem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Andy
Ostatnia edycja: przez edgor13.

Bluetooth do wieży 2021/02/21 22:31 #450164

Dziękuję za odpowiedź.
Zależy mi przede wszystkim na możliwości przesyłania dźwięku z smartfonu np. z aplikacji stacji radiowych lub Spotify.
Tez Mozos sugerowany przez Ciebie to podłączany jest do złącza minijack Audio In? I w tej cenie będzie to rozsądny wybór?

Wpadł mi jeszcze w oko taotronics tt-ba014 , nie wiem czy warto....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kobong.

Bluetooth do wieży 2021/02/21 23:14 #450165

Podlaczasz do jakiegos wejscia. Czy z przodu, czy z tylu to zalezy od łączówek jakich użyesz.
Co do transmitera, to wybralbym z Bluetooth 5,x i taki ktory ma wejscie cyfrowe, bo mozesz rownolegle podlaczyc np: telewizor. Teraz 90% OTV posiada wyjscie Toslink.
Upewnij sie tylko czy jest stereo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Andy

Bluetooth do wieży 2021/02/26 22:29 #450203

Napisz co kupiłes i jak sie sprawuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Andy
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator