HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Arcam A65 contra Rotel RA-01 2020/09/15 19:18 #449210

Witam
Jak wyżej, który waszym zdaniem będzie lepszym partnerem dla Mission LX2 ? Slucham wielu gatunków muzycznych, od Jazzu po elektronikę.


Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Arcam A65 contra Rotel RA-01 2020/09/17 05:34 #449215

Jestem zawiedziony szanowni koledzy. Pomimo mojego wieloletniego doświadczenia ja też miewam poważne rozterki. Może jednak ktoś zabierze głos....

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Arcam A65 contra Rotel RA-01 2020/09/17 16:05 #449218

gwardian napisał: Witam
Jak wyżej, który waszym zdaniem będzie lepszym partnerem dla Mission LX2 ? Slucham wielu gatunków muzycznych, od Jazzu po elektronikę.
Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka


Cześć,
zakładam, że nikt nie słuchał takiej konfiguracji, więc nie dziw się, że nie otrzymałeś odpowiedzi. Mimo wszystko chyba jednak lepiej nie napisać niż napisać nieprawdę ;) Ja również nie rozwikłam zagadki, sam będziesz musiał się o tym przekonać. Mogę jedynie zasugerować, że starsze wzmacniacze tych marek grały dobrze. Arcam będzie nieco delikatniejszy, myślę, że może również bardziej eksponować średnicę. Rotel gra dynamiczniej, jest szybszy i bardziej ekspresyjny od Arcama. W mojej ocenie jeden i drugi ma szanse się sprawdzić z głośnikami Mission. Te grają raczej po ciemniejszej stronie mocy.

Próbuj i powodzenia!
Q21.r

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Re:Arcam A65 contra Rotel RA-01 2020/09/17 16:07 #449219

Dziękuję i przepraszam że zataiłem pewne fakty :)

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Arcam A65 contra Rotel RA-01 2020/09/26 20:15 #449238

Na co te półśrodki? Weź 1070 albo starszego 985 i będzie gitara. Tego 01 wsadź do kartonu i niech leży. Potem zmienisz kolumny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator