HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Onkyo TX-SR503E - jakie kolumny? 2020/09/11 13:01 #449187

Witam wszystkich!
Jestem w posiadaniu Onkyo TX-SR503E, chcę nabyć kolumny podłogowe w budżecie do ~2000 PLN za parę. Do tego w niedalekiej przyszłości na pewno chciałbym dokupić subwoofer. Poprzednio na tym amplitunerze hulał "jakiś" zestaw 7.1 od Jamo. Mam do niego też odtwarzacz DVD.
Z tego co poszperałem na tą chwilę, w oczy rzuciły mi się kolumny od Teufela Ultima 40, oraz jakaś para od Klipscha. Przez myśl wpadły mi też Altusy, ale nie wiem czy w tym budżecie by cokolwiek było. Widziałem też coś z Pylona, Yamahy i Jamo, ale też nic konkretnego. Salon ma ok. ~25m2, z tym, że sufity są wysokie (ok. 3m), w pokoju jest mała antresola, parkiet bez dywanu. Moje preferencje muzyczne to wszelkiego rodzaju EDM, techno, d'n'b i inne podobne "łupanki". Coś spokojniejszego to jazz, reggae, lo-fi hiphop. Nie ukrywam, że lubię mega dużo basu i tego też bym oczekiwał od samych kolumn, póki nie wleci jakiś subwoofer.

Bardzo proszę o pomoc, liczę na wszelakie sugestie i propozycje, będzie mi miło o wskazanie konkretnych modeli. Przepraszam jeśli któreś ze sformułowań są niepoprawne, to mój 1 post, a w tematach hi-fi jestem średnio obyty :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Onkyo TX-SR503E - jakie kolumny? 2020/09/11 16:22 #449188

Cześć! :)
Warto pomyśleć o Pylonach Pearl 27. Będą to jedyne kolumny w tym budżecie, które będą miały dużo basu - tego, którego pewnie szukasz.
Równie ciekawym wyborem będą Indiana Line Nota 550X - zagrają nieco cieplej, ale będą miały mniej dołu.

Zapraszamy na odsłuchy i indywidualne wyceny!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Onkyo TX-SR503E - jakie kolumny? 2020/09/11 23:49 #449194

Jedne i drugie kolumny to ciekawe rozwiązanie. Indiana będzie cieplejsza i ładniej wykonana. Ale trzeba sprawdzić :) ,udać się najlepiej do salonu na odsłuch.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Dżentelmen1.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator