HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jaki subwoofer do stereo focal chorus726 2020/08/10 12:07 #449018

Witam szukam subwoofera który uzupełniłby mój zestaw stereo onkyo 8250 i kolumny focal chorus 726. Do tej pory wydawało mi się że kolumny mają potężny bass i byłem zadowolony dopóki nie odwiedziłem znajomego i posłuchałem podobnego zestawu wraz z rel T9. Mam salon połączony z aneksem kuchennym 30 metrów. Budżet jaki posiadam to 5 tys. Zastanawiam się też nad svs sb 2000 czy może polecacie jakis inny który mógłby konkurować w podobnych pieniądzach. Chodzi mi o subwoofer który potrafi konkretnie uderzyc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki subwoofer do stereo focal chorus726 2020/08/10 14:27 #449021

Szukaj wśród dużych Paradigm-ów albo Velodyne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki subwoofer do stereo focal chorus726 2020/08/10 15:05 #449022

Co myślisz o Velodyne Wi-Q12? Nie mam zbytnio czasu żeby jeździć po pare razy na testy po salonach. Dlatego chciałbym wybrać konkretne do porownania

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki subwoofer do stereo focal chorus726 2020/08/19 14:16 #449092

Ja mam Velodyne SPL-1000 ultra, nieco drozszy niz szukasz, ale spokojnie moge polecic.Velodyne robi dobre suby.Z tego co wiem, to usredniajac oczywiscie suby Paradigm maja najwiekszy wykop, Rel najbardziej nadaje sie do muzyki bo jest delikatniejszy, ale szybki, a Velodyne jest gdziec pomiedzy.Dlatego ja zdecydowalem sie na Velodyne, mimo, ze mam glosniki Paradima Signature s6 na froncie wiec Paradigm wydawal sie wyborem nr 1.Mialem kiedys Servo 15 Paradigm-no to chate rozsadzalo.Przy zakupie kolejnego suba nie majac mozliwosci odsluchu u siebie w domu zdecydowalem sie na Velodyne i nie zaluje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki subwoofer do stereo focal chorus726 2020/09/04 22:08 #449157

Masz zestaw stereofoniczny, moim zdaniem najlepszą opcją będzie wybór pomiędzy wspomnianym przez Ciebie subwooferem SVS a REL. W przypadku SVS proponuję model SB-2000 Pro lub bezkompromisowy SB-3000. To bardzo mocne konstrukcje zamknięte, swietnie sprawdzą się w muzyce. W przypadku REL proponuję spojrzeć na T/9I.
Zapraszam serdecznie na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Jaki subwoofer do stereo focal chorus726 2020/09/15 22:13 #449211

Dozbieraj do modelu SB3000. Trzęsie ściany, wiem bo sam się przymierzałem, ale w końcu zakupił go mój znajomy. Szacun...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Jaki subwoofer do stereo focal chorus726 2020/09/17 05:38 #449216

Warto pomyśleć o JM Acoustic. Sam obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem MJ 50 PRO który uzupełnia Mission LX2. Sub stworzony do stereo. Ma wszystko co potrzebne a nie kosztuje majątku. Akurat ten mógłby być za mały w twoim przypadku ale polecam firmę.

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki subwoofer do stereo focal chorus726 2020/10/14 16:03 #449343

Dziękuję za propozycję, byłem odsłuchać Rel T9 i. Rel odpada , dość dobrze zgrywał się z moimi kolumnami jednak do pewnego momentu, brakowało mu konkretnego uderzenia przy większej głośności, grał do pewnego poziomu. Niestety salon odsłuchowy nie miał svs ani też velodyne. Napewno będę chciał jeszcze posłuchać svs sb 3000 i sb 2000 pro oraz spl 1000, czeka mnie wycieczka do Rzeszowa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez focalchorus726.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator