HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Pytanie o kabel głośnikowy 2020/03/03 19:32 #448283

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

pszczyna napisał: John 1.5 V Oh wszechwiedzący samozwańczy guru poprawiający i krytykujący wszystkich i wszystko będący w każdym zakamarku tegoż forum ,brakuje jeszcze działu matrymonialnego bo i tam byś się udzielał nabijając posty!otwierając lodówkę mam obawy czy i tam cię nie ma !!- jaką miałem czelność wejść ci w paradę i cokolwiek napisać zaś autor pytania nie podał budżetu.
WEŹ I SIĘ ODPIERWIASTKUJ !!!!


Coś nie tak z drutami?
Kolejny druciarz poprawiający drutem basy...
No proszę, od czasów Dyzmy & Co. nie mieliśmy tu takiego.
Brawo, możesz podać jakieś wiarygodne i POWTARZALNE wyliczenia co jaki drut i ILE tego basu dodał/odjął? I w jaki fizycznie sposób?
Czy to wszystko na zasadzie : "...a bo ja słyszę, a na technice to nie muszę się znać..." ???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Pytanie o kabel głośnikowy 2020/03/03 19:40 #448284

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

John 1.5 V napisał: Miałeś doświadczenie u siebie, kolegi, na prezentacji, wystawie. Jeśli tylko gdzieś wyczytałeś, podaj gdzie, wrzuć link czy inne źródło.

Dżony - "u kolegi" to wszyscy obślinieni nowym drutem "usłyszeli", nie ma innej opcji, bo jak nie to won z "elity", nawet ta bidna żona z kuchni też przecież słyszała, wszyscy oni to "potwierdzą".
Jeśli gdzieś wyczytał, to tylko w nawijkach producenta, dystrybutora lub sklepu. Inna opcja to "niezależny naukowiec" ...przypadkowo tylko powiązany biznesowo z wyliczonymi wcześniej. :pinch:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnia edycja: przez Iro.

Re:Pytanie o kabel głośnikowy 2020/03/04 22:26 #448289

Proszę mi się to nie kłócić.
Mój temat w końcu :)
Niestety narazie wynikły inne wydatki ( w tym kilka terminów na dziary mi przybyło) więc narazie kupiłem kable niby 99% polska miedź 4mm na allegro a lepszymi zajmę się w przyszłym miesiącu

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator