HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zestaw Sennheiser HD 820 + HDV 820 2020/01/17 20:35 #448016

Witam wszystkich forumowiczów,

Mój aktualny zestaw Sennheiser Momentum 2.0 + Oppo HA-2 odmówił posłuszeństwa po paru latach cudownej współpracy. Dlatego postanowiłem zrobić zrzutkę i zbieram pieniądze na nowe słuchawki Sennheiser HD 820 oraz wzmacniacz Sennheiser HDV 820. Osoby, które znają się na rzeczy doskonale wiedzą o jaką stawkę idzie gra. Mógłbym zrobić zrzutkę na taki sam zestaw jednak doskonale wiecie, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i chcę sięgnąć wyżej niż poprzeczka, którą postawiłem parę lat temu kupując tą wspaniałą parę, poza tym 11.07 kończę 31 lat i chciałem zrobić sobie prezent w postaci cudownego zestawu. Jakby ktoś chciał pomóc i dorzucić symboliczną złotówkę to podaję link:

zrzutka.pl/z/puresoundquality

Link do słuchawek: en-us.sennheiser.com/high-end-headphones-audiophiles-hd-820 oraz wzmacniacza: en-us.sennheiser.com/digital-headphones-amplifier-hdv-820.

Niech ten rok zabrzmi najczystszym dźwiękiem z mojego nowego zestawu :)

Pozdrawiam,

Michał

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw Sennheiser HD 820 + HDV 820 2020/01/19 15:13 #448025

POWAŻNIE?????

Ludzie zbierają na operacje chorych dzieci, na sfinansowanie swoich projektów filmowych, czy też muzycznych, a ty chcesz sobie kupić audio zabawkę i wyciągasz na to kasę od obcych?
Moja rada jest taka:

WEŹ SIĘ, KORRRBA, DO ROBOTY I SAM SOBIE ZARÓB NA TEN ZESTAW.
Albo weź kredyt.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw Sennheiser HD 820 + HDV 820 2020/01/19 15:40 #448026

nie mój przedział cenowy więc nie czytałem tematu , ale jak edgar odpisał zajrzałem nooo , dziesięć lat czegoś takiego nie widziałem w mordę ludzie to mają pomysł na życie ''DAJCIE'' , to już pokolenie 500+ ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw Sennheiser HD 820 + HDV 820 2020/01/22 23:01 #448050

wow! też nie wierzę, w to co czytam. Jednak człowieka można jeszcze zaskoczyć na tym świecie. Edgar dobrze napisałeś, popieram!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator