HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Tech Awards 2019 - ktoś zna się na tym? 2019/12/12 22:17 #447836

Samsung Soundbar Q90R, Bose Headphones 700 i JBL Charge 4 - zwycięzcy Tech Awards 2019 w kategorii "Audio

www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarze...wards-2019-w/06tp50d

Zwycięska poprzeczka brzmieniowa ma kilkanaście głośników, co ponoć "przekłada się na niesamowite wrażenia dźwiękowe". Ktoś może potwierdzić albo zaprzeczyć? I czym się toto napędza? Wzmacniaczem z telewizora? Czy może własnym?

"Topowym produktem okazał się w tej kwestii Bose Noise Cancelling Headphones 700, oferujący aż 11 poziomów regulacji “wyciszenia”, czy funkcję AR, która dzięki detektorom ruchu oraz informacjom o lokalizacji proponuje treści dźwiękowe zgodne z aktualnie wykonywanymi czynnościami".

Może już kompletnie ogłuchłem ale moje słuchawki praktycznie nie szumią a nawet jeżeli trochę to jest naturalnie. A jeżeli jednak czasami zaszumi - przy starych nagraniach czy muzyce z tuby to jak wtedy jest? Sztucznie czy naturalnie? I co z białym szumem tworzonym przez niektórych elektroników? Potem jest jeszcze ciekawiej: "treści dźwiękowe zgodne z aktualnie wykonywanymi czynnościami". Czy jeżeli akurat pozbywam się zawartości jelita grubego albo wiercę otwór w ścianie, to usłyszę to w takich słuchawkach? A jeżeli tak, to po co skoro słyszę i bez słuchawek.

Jako stary reakcjonista radzę sobie bez tych wynalazków. Ale nawet największy reakcjonista może być ciekawy świata.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator