HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Fafniaku 2020/03/19 21:28 #448358

i pierwsza przymiarka :P dłubanki się mierzy , mikrofon umik 1 + REW z metra w pokoju , za 10 lat się nauczę , tak na szybko bo zarobiony jestem , myślałem że będzie gorzej
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.

Fafniaku 2020/03/20 17:36 #448363

Za dokładny ten wykres ;)
Powinieneś zwiększyć interwał częstotliwości i wykres od razu byłby łagodniejszy i nie było by tak widać tych dołków po kilkanaście decybeli poniżej średniego poziomu.

Robiłeś pomiary od kątami góra/dół i lewo prawo +/- 7 i 15 stopni ? Można w tym programie zrobić średnią z wszystkich ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Fafniaku 2020/03/20 19:01 #448364

Specjalnie nie wstawiałem takiego wycacanego , żeby gupio nie wyglądało dzisiaj mierzyłem jedną kolumnę na stole z metra na wprost , wycacany proszę bardzo , w miejscu słuchania ''zjada'' mi wysokie tony więc trochę dodałem i jutro przelecę parę płyt dopiero 2 dzień zabawy mikrofonem jeszcze nawet w ''lesie'' nie jestem :lol: jakoś obczaję , jeszcze popracuje się nad zwrotnicą ta górka na 1000 hz i powinno grać , na ucho to i tak nie najgorzej wyszło
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.

Fafniaku 2020/03/20 20:52 #448366

Właśnie tak patrzę na wykres, widzę tą górkę w okolicach tysiąca, czytam resztę, a ty o tym samym B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Fafniaku 2020/03/21 13:59 #448373

nie wytrzymałem , zmiana niewielka brak materiałów :( ale powinno być w miarę pokój w miejscy słuchania podbija niskie tony i średnie tak nie powinny dominować ,
a jeszcze naszło mnie po obejrzeniu kilku wykresów w AUDIO o co biega czemu u nich z takimi górami ? coś źle robię ? raczej dobrze mierzę , pomiar fabryczny głośnika widać ową górkę i reszta pasma jakoś w miarę się zgadza

Załącznik nie został znaleziony

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator