HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kolumny - kolejny raz 2019/10/19 23:21 #447428

Witajcie
Z góry przepraszam że zakładam kolejny raz temat dotyczący tego samego, jednak cały czas czytając forum ( oraz inne strony) i się ucząc powoli zaciesniam swój krąg poszukiwań. Na pewno nikt nie kojarzy moich poprzednich tematów, przy tej ilości byłoby trudne postaram się nakreslic temat od początku. Miałem kilka typów jednak po waszych ( dość dokładnych nie powiem) spostrzeżeniach szukałem dalej. Poszukuję zestawu stereo do pokoju 50 m2 ( zdjęcie w załączniku, ale o tym później).
Pojeździlem, poszukałem, POSLUCHAŁEM i zdecydowałem się na wzmacniacz Cambridge cxa60, uważam że jak dla mnie gra najlepiej ( wiem kwestia gustu, ale też funduszy). Teraz problem się zaczyna ponieważ chcę do tego dobrać głośniki, po przesłuchaniu cantonow i innych zdecydowałem się na markę klipsch. Jakoś wydaje mi się że grają najbardziej "zacięcie".
I teraz co mam na myśli, wszystkie odsłuchy były, wiadomo, w idealnych warunkach. Niestety nie mam sprawdzić tego jak u siebie w domu. W załączniku znajduje się prowizoryczna mapka ( sorry za jakość, wycialem z programu z odkurzacza :) ) .
Pokój ma ok 50 m2, może ciut więcej. Jest w miarę pusty, co widać na zdjęciu. Głośniki MUSZA BYĆ umieszczone w miejscu zaznaczonymi pomarańczowymi strzałkami. Ich maksymalna odległość od ściany to ok 35 cm. Prawy głośnik na dodatek będzie blisko jednej ściany.
Może ktoś podpowiedzieć w jaki model głośnika szło by celowac żeby to w miarę zagrało?
Budżet,.niestety nie duży, ok 7 tys

Pozdrawiam
I dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolumny - kolejny raz 2019/10/26 11:51 #447475

Witaj
CA 60 to specyficzny wzmacniaczyk. Trochę jasny ale z dobrym basem. Potrzebujesz czegoś, co moim zdaniem trochę go uspokoi. Słuchałem niedawno nowych B&W 603, w 30 m2. Moim zdaniem grają znacznie lepiej od poprzednich 683s2 (które miałem wcześniej)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator