HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Epos ES22 2019/09/29 15:31 #447307

Witam
Co sądzicie o tych kolumnach. Będzie krok do przodu po Mission M73? Z góry dziękuję za informację.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Epos ES22 2019/09/30 19:23 #447311

Słuchałem ich kiedyś w zestawie z Creekiem (w końcu to praktycznie jedna firma) i nie wiele znam innych równie klarownych zestawów. Owszem, bas nie jest w nich specjalnie obfity, ale na pewno to co produkują w tym zakresie jest dobrze kontrolowane co oczywiście jest w dużym stopniu konsekwencją akustyki pokoju i ustawienia kolumn. Nie wiem tylko czy wszystkie gatunki muzyki się sprawdzą. Akustyczna, instrumentalna, wokalna, dawna, na pewno, ale czy np. wyczynowa elektronika czy np. metal ? Trudno powiedzieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Epos ES22 2019/10/01 18:58 #447312

Witam.Posiadam te kolumny.Myślę,że Epos es22 te Mission M73 przeskoczą o dwa kroki do przodu.Epos es22 jest rewelacyjnym głośnikiem.Świetne wokale rewelacyjna góra,szczegółowość,a bas jest naprawdę taki jak ma być.Schodzą nisko,ale wtedy kiedy potrzeba.Może skuteczność nie powala i to stąd wywodzi się opinia,że "ścian nie przestawisz".Jeżeli masz możliwość kupuj.Miłego słuchania.Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator