HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Fonus Classic 200 - jaki wzmacniacz? 2019/09/29 10:19 #447302

Witam wszystkich.

Postanowiłem założyć konto na tym forum ponieważ chcę zakupić wzmacniacz do kolumn Fonus Classic 200.Chciałem do nich dokupić używany wzmacniacz w cenie do 600 może 700 zł. Nie jestem jakimś zaawansowanym audiofilem, ale nie chciałbym kupić czegoś w ciemno i potem żałować albo ryzykować uzyskaniem z zestawu "męczącego" dźwięku. Słucham w zasadzie każdego rodzaju muzyki: od metalu, rocka, popu, folku, czasem techno po muzykę klasyczną. Sprzęt będzie podłączony do komputera poprzez zewnętrzna kartę dźwiękową (jeszcze nie wiem jaką i mogę ją dopasować do wzmacniacza) i służyć również do oglądania filmów, słuchania radia, etc.
Moje wrażenia odsłuchowe? Ciężko mi opisać ale dla ekspertów obeznanych w temacie dodam, że posiadam słuchawki AKG 72 i dźwięk, które one oferują jest dla mnie zadowalający. Byłbym zupełnie zadowolony jakby udało mi się uzyskać taki z moich kolumn i wzmacniacza. Proszą o porady jaki wzmacniacz kupić i z góry dziękuje za cierpliwość w czytaniu tego postu i za zainteresowanie tematem.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator