HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nowe zestawy głośnikowe 2019/09/28 00:10 #447298

Witam wszystkich.
Z góry zaznaczam że nie jestem audiofilem,moje wymagania sprzętowe też nie są wygórowane ale słoń mi na ucho nie nadepnął i lubię jak coś dobrze brzmi i długo służy.
Ale od początku:
Tydzień temu nabyłem nowy sprzęt, zestawy głośnikowe Monitor Audio Bronze 2(100wat,8 ohms)wraz ze mini zestawem Denon DM41 (2*30w,6ohms)
Akurat dostałem dobry rabat a na tą chwilę troszkę z kasą krucho, w sklepie to grało fajnie więc się zdecydowałem. Nie ukrywam że zależało mi na zestawach głośnikowych a wzmacniacz z czasem planuję zmienić.
Na drugi dzień od zakupu moje dziecko rozkręciło cały zestaw na max ,grało tak może że 2 min.
Moje pytanie brzmi czy zestawy głośnikowe mają szansę się jeszcze ułożyć (wygrzać) i dawać pełne brzmienie czy mogło się coś stać i ciężko będą się układać?
Dzięki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe zestawy głośnikowe 2019/10/15 19:46 #447395

Włącz, posłuchaj. Jeśli nic nie charczy na akceptowalnym poziomie głośności, nic nie powinno być uszkodzone. Jeśli nic się nie uszkodziło, to miłego odsłuchu :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator