HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wymiana Monitor Audio RX8 2019/07/30 10:39 #447094

Nowy tu jestem, więc na początek DZIEŃ DOBRY!

Mam sprawę dotyczącą zmiany kolumn w moim systemie. Obecnie muzyka (jazz, blues, pop i trochę elektroniki) idzie z NAD-a 356 (po modyfikacji przez kolegę muda44, to ważne!), NAD-a 565 i Monitor Audio RX8. Za parę tygodni będę miał najprawdopodobniej szansę kupić Monitor Audio GS60 (tak się akurat składa, że ta sama firma kolumn co teraz). Oczywiście wiem, że są to lepsze kolumny niż moje, ale... czy nie są właśnie za dobre do moich klocków? Jak oceniacie możliwości NAD-ów 356 (po modzie) i 565 w kontekście GS60? Czy komponenty pozwolą kolumnom rozwinąć skrzydła czy ich jakość jest zbyt niska i zduszą paczki?

Z góry dzięki za uwagi,
Marcin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wymiana Monitor Audio RX8 2019/07/31 22:46 #447101

Cześć
Odpuściłbym na Twoim miejscu te GS60. To tak na prawdę trochę lepsze RX8. A nawet te pierwsze bardziej mi się podobają. Głośnik wysokotonowy "ze złota" w GS jest dla mnie jakiś dziwny...kuje za bardzo. Muszą to być Monitor Audio?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wymiana Monitor Audio RX8 2019/08/01 09:17 #447103

Dzięki za opinię. Nie, nie muszą być MA, tak się złożyło, że będę miał okazję je kupić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wymiana Monitor Audio RX8 2019/08/06 23:02 #447127

No i jak się potoczyły Twoje losy? Z ciekawych kolumn, możesz jeszcze rozważyć nowe głośniki Bowersa. Słuchałem niedawno nowych 603. Na średniaku zmieniło się dużo, bo dali conntinum (chyba dobrze napisałem) od razu fajny wokal się zrobił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator