HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Luxman L-410 czy Akai AM-75 2019/06/22 17:13 #446880

witam
nie wiem na jaki wzmacniacz się zdecydować; mam dwa upatrzone modele:
1.Luxman L-410
2.AKAI AM-75
proszę mi doradzić który model wybrać ; dodatkowo zamierzam kupić magnetofon AKAI GX-75
chętnie poznam Wasze opinie na temat doboru kolumn do w/w wzmacniaczy; obecnie posiadam zestaw Denon PMA-860 + Altus 140 cd Technics SL-PS670A ( sentyment)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Luxman L-410 czy Akai AM-75 2019/06/23 11:49 #446893

ja bym wziął luxmana...ładniejszy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Luxman L-410 czy Akai AM-75 2019/06/23 14:29 #446894

Fakt, Luxman wygląda dostojniej, ale za to nie będzie pasował do GX-75 (nawiasem mówiąc - bardzo zacna maszyna), ale należy dodać kolejne ALE - wszystko zależy od tego w jakim stanie będą oba wzmacniacze bo lat mają już sporo. Wiesz coś na temat kto je miał, jak używał, czy nie spędziły ostatnich 20 lat w wilgotnej piwnicy, albo czy ktoś ich własnie nie przywiózł z pchlego targu ? Urok sprzętu z tamtych lat jest niepodważalny, ale ich stan techniczny to niestety dużo ważniejszy "parametr".

Co do reszty sprzętu:
SL-PS 670A zostaw, to uczciwy odtwarzacz, a laser jak padnie spokojnie dokupisz za 50 zł i przedłużysz życie odtwarzacza o kolejne 10-15 lat
Altusy oddaj komuś potrzebującemu, przekaż i zmyj się krokiem żwawym aczkolwiek ... dostojnym, zanim obdarowany zorientuje się, że powinien poprosić o dopłatę do "prezentu".
Denon - hmm, właściwie czemu wylatuje z zestawu ? Popsuł się, opatrzył/znudził ? Powinno się udać go sprzedać za kilka stówek, problem tylko w tym, że Denonów na allegro jest bardzo dużo i zanim ktoś wybierze akurat Twojego, może minąć dłuższa chwila.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator