HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Prośba o pomoc w wyborze sprzętu do dużego salonu 2019/06/25 22:49 #446919

To trochę inny dźwięk. Bardziej dojrzały B&W. Dziś porównałbym go nawet z obecną serią 700. Więc jest to wyższy lewel. Dla mnie jest tam więcej przestrzeni i swobody niż 602.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prośba o pomoc w wyborze sprzętu do dużego salonu 2019/06/26 12:21 #446922

Czyli hmmm wyższy level to znaczy kwestia ucha ... czy zdecydowanie bez porównania itd. ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prośba o pomoc w wyborze sprzętu do dużego salonu 2019/06/26 18:03 #446925

Bez porównania. Lecz pamiętaj, że każdy producent coś zostawia z innych serii niżej. Ja, wybrałbym lepsze głośniki żeby w przyszłości mieć furtkę na zmiany. Może jednak rozważ nowe?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prośba o pomoc w wyborze sprzętu do dużego salonu 2019/06/26 18:09 #446926

Jeszcze kilka dni temu miałem podobny problem, ale dzięki pomocy naszym kochanym forumowiczom postawiłem na kolumny od STX i nie żałuję. Co do poprzedniej wiadomości zgadzam się w 100% lepiej kupić chyba nowy sprzęt i mieć furtkę na zmiany tak jak to ujął poprzednik. Warto się nad tym zastanowić, bo nigdy nie wiadomo kiedy dusza zapragnie czegoś innego/lepszego :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prośba o pomoc w wyborze sprzętu do dużego salonu 2019/06/27 12:17 #446930

Fakt, że STX ma nie drogi line-up i na pawno tym kusi. Rzuciłem wcześniej alternatywę z Indianą bo sądzę, że jest to "Sonus Faber dla ubogich" -a na pewno pod względem stolarki :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prośba o pomoc w wyborze sprzętu do dużego salonu 2019/07/03 11:33 #446962

No własnie i jakie zestawy do 2 tys. jeśli chodzi o kino domowe warto sprawdzić na ten moment jeśli chodzi o system 5.1? Bo też szukam czegoś dla mojej siostry STX warto, czy macie inne propozycje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator