HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Yamaha r-n803d + jamo c607 2019/06/04 22:36 #446752

Witam. Ciekawi mnie opinia o takiej konfiguracji, mam już te głośniki a planuje kupić tą yamahe. Miał ktoś do czynienia z tym zestawieniem? Głośniki moim zdaniem grają całkiem przyjemnie. Za jakiś czas mam zamiar dokupić gramofon yamaha vinyl 500, co sądzicie o takim pomyśle? Zestaw ma być do odsłuchu, trochę muzy z spotify, trochę z tidal, reszta za jakis czas z vinyli. Kino domowe mam oparte na yamaha rxv 685 ale to inna bajka. Dodatkowe pytanie, dodać jakiś sub do tego? Sam nie wiem, w kinie mam konkretnego jbl suba, wyciska flaki przy solidnym graniu. Ale w odsłuchu raczej nie widuje się subow, obstawiam więc ze głośniki stereo wystarczają. Tym bardziej, że wydaje mi się, że jak na budżetowy sprzęt gra to całkiem spoko. Jakieś sugestie? Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Yamaha r-n803d + jamo c607 2019/06/05 22:27 #446754

wielo głośnikowe kolumny za ok 2500 to model podstawowy , nie wiem jak grają ale rewelki bym nie oczekiwał , ile nasz metrów pokoju do nagłośnienia ? , może lepiej kolumny 2 głośnikowe wyższej klasy nawet używane , sam ostatnio kombinuję z dobrymi głośnikami (DIY) i zadziwiony jestem jak mogą zagrać z niedrogą ''elekrtoniką''
w sktócie kolumny2-3 razy ''lepsze'' niż elektronika

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.

Yamaha r-n803d + jamo c607 2019/06/09 18:35 #446770

Pokój około 25m2, same kolumny to sprzęt za około 3500zl, podobno jedne z rozsądniej grających jamo, w ustawieniu stereo. Na razie mam je właśnie do odsłuchu muzyki, trochę pod projektor ale to tak tylko dodatkowo, raczej słuchawek w tym ustawieniu używam. Na przyszłość chciałbym je głównie do muzyki używać, pośrednio do projektora i gier oraz filmów. Główne nastawienie jest takie, że podłączam gramofonik, trochę streaming z tidal Master i spotify. Teraz grają z moim starym ampli Yamahy i nie jest najgorzej. Chciałbym po prostu stworzyć 2 odrębne systemy, jeden mam pod kino domowe na yamaha rxv 685 a drugi pod muzę z yamaha r-n803d. Zaznaczam, że nie jestem audiofilem który twierdzi, że kierunek bezpiecznika usłyszy, takie gadki to z moim nauczycielem fizyki, od razu naprostuje. Mnie wystarczy w miarę rozsądny dźwięk za rozsądną cenę. Audifilstwo zostawiam tym co słyszą kolory i inne barwne aspekty dźwięku ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Yamaha r-n803d + jamo c607 2019/06/10 22:51 #446783

Przede wszystkim szacun, że budujesz dwa odzielne systemy. Na pewno usłyszysz więcej. Model RN803 to chyba najlepszy klocek na rynku. Potrafi wszystko i dobrze gra, a tylko za 3,5 tysiąca...Nie słuchałem natomiast Jamo. Nie wypowiem się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator