HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wzmacniacz w dobrej cenie ALTON 110 2019/05/24 09:19 #446701

Cześć forumowicze

Posiadam sprzęt Alton 110 (głośniki wszyskie nowe z fabryki) +Technics SE-A800S + SU-C800U .

Jeżeli chodzi o połączenie mocowe wzmaka+kolumn jest odpowiednia. Dźwięk jest dość Czysty, głośny i część elementów muzycznych fajnie wyłapanych, bas jest płytki. Niestety brakuje tego wyciągnięcia trochę basu owym połączeniu. Znam bardzo dobrze możliwości swoich kolumn i wiem też że nie jest to dobra konstrukcja podchodzi trochę pod estradowe kolumny ale wiem też że można z nich bas wyciągnąć taki że rozchodzą się obudowy. Planuje zbyć się technicsa bo już mi się znudził i chcę kupić wzmacniacz o o ciepłym brzmieniu, z wyciągniętym basem (dość długim), a zarazem żeby też wysokie tony były na odpowiednim poziomie ale nie piszczącym. Budżet jaki przewiduje to 2000 zł na wzmak. Wzmacniacz musi być nowocześniejszych konstrukcji. Zależy mi by schodkowo coś dokupywać jednej firmy. Czyli kupuje najpierw w tym miesiącu wzmacniacz, następnym tuner, następnie odtwarzacz Cd. Na samym końcu kolumny najprawdopodobniej kupię. Jestem zafascynowany marką Tonsil o dziecka, więc ciężko od razu mi się rozstać.

Szperam troszkę po necie i polecają wszyscy NADy, Denony. Ostatnio usłyszałem że Pionier ma dobry dzwięk.

Wczoraj byłem skłonny kupić Yamaha A-S701.

Proszę o radę was koledzy i koleżanki :) 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator