HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Budżetowe stereo 2019/04/24 00:06 #446519

Próbuję skompletować niedrogi zestaw stereo (całość maks. 2 tys.). Interesuje mnie tylko nowy sprzęt.

Który z poniższych wzmacniaczy będzie najlepszy i jakie kolumny do niego dobrać (zestaw jak najbardziej uniwersalny jeśli chodzi o rodzaj muzyki. Jeśli już to z naciskiem na rock i hip-hop)?

- Denon PMA720AE
- Onkyo 9030
- Pioneer A30K

Wszystkie są w cenie ok. 700-800 zł.

Co do kolumn to podstawkowe. Może Indiana Line Tesi 260 albo Wharfedale Diamond 10.2, ewentualnie jakieś Magnaty albo Pylony

PS. Tak, wiem, że można trochę dołożyć i będzie dużo lepiej itd. itp. ale zostańmy przy moim budżecie ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Budżetowe stereo 2019/04/27 13:33 #446531

Cześć,

Rozważyłem dobre urządzenia. Ale do tej listy dopisz jeszcze:
-Yamaha AS 301
-Onkyo 9110

Z ciekawych i nie drogich głośników jakie ostatnio słuchałem to Indiana Line Nota 260. Na prawdę ciekawe i nie drogie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Budżetowe stereo 2019/04/27 16:39 #446533

nowe- nie ma co się zastanawiać tylko wycieczka do sklepu i podsłuchowywać , 2 tyś zł może dadzą z pięć minut :dry:
indiana line , co to kto to ? , kiedyś jak nowa firma wbijała na rynek to aby pozyskać zaufanie stosowała ''markowe'' głośnik vify seas, peerless, co prawda często najtańsze ale zawsze było wiadomo co gra , a tu co ? , skazany na łaskę- niełaskę dystrybutora , za 3 lata w głośnik dzieciak wsadzi paluch , i kolumny do utylizji ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Budżetowe stereo 2019/04/28 12:58 #446536

Ale czasy się zmieniły. Kiedyś byli (i zresztą są do dziś) producenci typowo od produkcji przetworników którzy wskazali jakiś kierunek. Ale też pojawili się następni, może trochę mniej doświadczeni co niektórzy ale mimo wszystko z potencjałem. Po za tym co raz więcej producentów robi sobie zapas głośników w magazynach, więc nie ma za bardzo czym się przejmować. Indiana Line to jeden z producentów, który kusi dobrą ceną i dobrym wykonaniem. To wystarczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Budżetowe stereo 2019/04/28 13:11 #446538

oczywiście czasy się zmieniły , ale jak widzę ogólnodostępną ''metryczkę'' głośnika jakoś jestem spokojniejszy ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Budżetowe stereo 2019/04/28 14:10 #446539

To też zależy z którego jesteś "pokolenia" :) - z mojego punktu widzenia, a raczej słyszenia. Skoncentrujmy się na uszach :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Budżetowe stereo 2019/04/28 16:44 #446541

Że niby staruch słucha staroci ? ,
ostatnio wpadła do mnie koncówka w ''klasie D'' wiec jakby coś nowego , myślalem że szybko ją pogonię a raczej zostanie , nie stronię od nowinek jak coś jest dobre to jest dobre bez znaczenia technikalia ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator