HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Amplituner do pylon sapphire 31 2019/03/26 19:06 #446424

Na wstępie chciałbym wszystkich przywitać.
Otóż od jakiegoś czasu przymierzam się do zestawu stereo i czytam najróżniejsze fora od czego mam już mętlik w głowie. Testy, opinie , recenzje i człowiek wariuje ale jakoś ukierunkowałem się na amplituner yamahy r-n602 i zacząłem szukać kolumn do tego zestawu.
Poczytałem trochę o najróżniejszych modelach i wpadły mi w oko pylon sapphire 31 ale z racji ceny 3500zł za parę były poza budżetem.
Jaka była moja radość kiedy na stronie firmowej znalazłem ten model przeceniony na 2290zł tyle że w niefajnym kolorze ale co tam , nie kolorem głośnik gra i wcisnąłem ,,kup teraz,,
I teraz troche faktów , salon 30m2 + otwarta kuchnia na części więc metrów trochę jest, gatunki muzyczne najróżniejsze od ostrego rocka po disco więc sprzęt musi być uniwersalny.
I tu moje pytanie , czy ww amplituner dobrze zagra z tymi kolumnami ? Zależy mi na tym modelu z racji radia fm i usług sieciowych a i opinie użytkowników są świetne.
Niestety nie mam możliwości odsłuchu a z drugiej strony nie jestem audiofilem więc myślę że jeśli zestaw będzie polecany to i mnie się spodoba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Amplituner do pylon sapphire 31 2019/03/28 18:44 #446432

nie sądzisz, że to już tzw musztarda po obiedzie skoro już kupiłeś te kolumny?
w rozsądnych pieniądzach nie ma dużego wyboru amplitunerów stereo sieciowych, jeśli ta yamaha zagra źle z nimi to cóż, trzeba będzie coś zmienić, pewnie kolumny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator