HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

kolumny do Minx Xi 2019/02/21 17:07 #446280

Witam wszystkich :)
Mam pytanie jak w temacie. Do tej pory słuchałem Marantza mcr510 z kolumnami B&W 686 s2, kable Melodika purple. Postanowiłem wyskoczyć oczko wyżej i w miejsce Marantza zakupiłem Cambridge Audio Minx Xi. No i okazało się, że Minx z Bowersami jest kompletnie pozbawiony basu. Góra, średnica wszystko OK - ale bas - przynajmniej w porównaniu z poprzednim zestawem jest nędzny. No i mam pytanie do kolegów - co proponujecie w takiej sytuacji?
Pokój odsłuchowy to średnio umeblowane biuro 4,5 x 3,5 metra, kolumny na węższej ścianie. Słuchana muzyka: przede wszystkim rock i elektronika. Pożądane brzmienie określiłbym jako energetyczne z podbudową basową. Ze względów technicznych kolumny mogą być tylko podstawkowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kolumny do Minx Xi 2019/02/21 18:07 #446281

umów się na odsłuch Focal ARIA 906, CA Audio Minx Xi zabierz na odsłuch, i zobacz jak to zagra razem ze sobą bo nie wiadomo czy to razem w ogóle zagra,
ale powodem kłopotów z basem może być Audio Minx Xi, jakoś wcale nie traktowałbym go jako poziom w górę od marantza, który zdaje się jest mocniejszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wdehe.

kolumny do Minx Xi 2019/02/26 22:23 #446302

Ciężka sprawa. Może coś z firmy STX przypadnie Ci do gustu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator