HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Sansui proszę o pomoc 2019/01/18 18:31 #446074

Witam :) Taka krótka historyjka, kilkanaście lat temu, tata przywiózł z Holandii taki zestaw jaki widać na zdjęciach. Nie był używany przez tatę, ponieważ został przywieziony bez kolumn. W 2006r przeprowadziliśmy się do nowego domu, gdzie zestaw ten postawiliśmy w pokoju gościnnym na regale i tak stał tam 12 jako "mebel". Dzisiaj się nim zainteresowałem po tych kilkunastu latach :) Wszystko jest sprawne, i bym powiedział że niemal w idealnym stanie. Mogę liczyć na Państwa pomoc, w określeniu czy to jest dobry sprzęt, oraz ewentualnie gdybym się zdecydował na sprzedaż, jaka jest realna cena za komplet lub osobne segmenty. Sprzet troche zakurzony, na szybko przetarty wilgotną szmatką. Pozdrawiam
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sansui proszę o pomoc 2019/01/19 13:52 #446082

To jest jeden z najtańszych zestawów Sansui. Nie sądzę aby ktoś był zainteresowany kupnem całości ani osobnych segmentów. Zbyt przeciętny sprzęt i na dodatek pochodzący z najgorszych czasów jeśli chodzi o wzornictwo i modę na plastiki.
Jeśli jest w dobrym stanie to więcej pociechy przyniesie grając w domu niż z uzyskanych pieniędzy (stówka 300-350 zł), zwłaszcza, że, jak pisałem, znalezienie kupca będzie graniczyło z cudem.

Dokupić kolumny za ok.400 zł i niech gra dopóki nie wyzionie ducha.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator