HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Zestaw stereo do małego pokoju za 500 zl 2019/01/28 23:03 #446139

Tu jest fajny zestaw Grundiga którego rozmiarów i brzmienia nie trzeba się będzie wstydzić.
allegro.pl/oferta/wieza-grundig-finearts...myslenice-7173420799
Cena dobra, stan dobry, sprzedawca rzetelny, rozmiary sprzętu dla dorosłych. Same plusy i żadnych minusów.
No ... kolumny trzeba jakieś dobrać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw stereo do małego pokoju za 500 zl 2019/01/29 07:15 #446140

jest tego można przebierać jak dziad w ulęgałkach , jeszcze www.olx.pl/oferta/zestaw-stereo-sony-sce...qhQ8.html#7953554404 ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw stereo do małego pokoju za 500 zl 2019/02/17 12:34 #446254

John 1.5 V, dziękuję za odpowiedź.

Co do zakupu, raczej się nie skuszę (dopiero gromadzę, hmm, wiedzę o łączeniu sprzętu, więc jak na totalnego amatora przystało, wybieram zestaw łączący wszystko; być może wkrótce przejdę na etap kombinacji z dokupywaniem osobnych głośników). Niemniej jednak dziękuję - tak za wsparcie, jak i propozycję.

Cena mnie dla mnie znaczenie o tyle mniejsze, że przymierzałem się do zakupu lepszego sprzętu (ergo wieży do odtwarzania przede wszystkim CD). I tu może skończę własne wynurzenia, a zapodam pomocną wiadomość dla mogących podejmować podobne próby w przyszłości: kwerenda po sklepach, przynajmniej tych sprawdzalnych w internecie, wykazała, że ten Grundig (MS 240) to jedyna wieża z wbudowanym z kaseciakiem, jaką można znaleźć wśród towarów nowych. 500 zł dałbym bez wahania, opcję do tysiąca bym rozważył, o zestawie za 2, 3 tys. można z przyjemnością pomarzyć. Pomijając oferty sprzętu używanego, w sklepach znalazłem TYLKO to.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw stereo do małego pokoju za 500 zl 2019/02/19 22:07 #446275

Chyba – korzystając z uniwersalności wątku – pociągnę temat, dla korzyści mniej zorientowanych niż ja, gdyby się takowi pojawili w przyszłości.

Zamówiłem i przetestowałem Grundig MS 240 – marność, jakich mało. Płaskie, suche brzmienie, basy na poziomie kaseciaka za grosze, jaki miałem w liceum. I nie jest to kwestia ceny, bo porównując oba sprzęty, doceniłem mojego starego Sharpa Xl-uh06h. Wiem, że to jedna z najtańszych miniwież, ale w porównaniu ze wspomnianym Grundigiem brzmi fantastycznie. Od umowy odstąpiłem. Nie polecam.

Tyle refleksji dla wiedzących mniej. Seria (kompromitujacych) pytań do wiedzących więcej.

Jakiego sprzętu potrzebuje deck (np. Onkyo TA-200), aby grać? Jaki typ końcówki kabla powinny posiadać głośniki? Czy w takim zestawie potrzebny jest dodatkowy wzmacniacz?

Jak rozumiem wspomnianego wyżej nie da się podłączyć do miniwieży, jak choćby któraś z wymienionych wyżej (czy nietrafiona, czy ulubiona, typ podobny)? Jakaś przejściówka dla wejścia albo bezpośrednio do głośników USB?

Może się ośmieszam, ale w najlepszym wypadku uwolnię od wątków oślołączkowych inne dyskusje na forum :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw stereo do małego pokoju za 500 zl 2019/04/15 10:20 #446500

Siemka. Odnawiam swój temat. Jestem zmuszony wymienić swojego vintiga bo zmieniłem tv i potrzebuje coś z toslinkiem. Mogę kupić Onkyo TX sr501e za 100 zł. Czy będzie dobry do moich Kod 702 ? Na necie ma dobre opinie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw stereo do małego pokoju za 500 zl 2019/04/17 23:47 #446508

Dobre pytanie, też bym chętnie się dowiedział.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw stereo do małego pokoju za 500 zl 2019/04/18 11:13 #446511

Poszukaj sobie czegoś na STX jest to polski producent produkujący nagłośnienia do domów. Powinieneś coś znaleźć w tych granicach cenowych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator