HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Re:Okablowanie 2018/11/05 20:15 #445120

Haha :) Jarek poszedł po bandzie. Ostro:)
100% prawdy... takie chodzenie po dzungli, zamiast węży boa, kable beolab:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Okablowanie 2018/11/05 21:34 #445123

A ja powiem szczerze, nigdy nie wierzyłem kolegom na słowo którzy mówili że ta albo tamta laseczka jest słaba w łóżku, wolałem to sprawdzić samemu i naprawdę chętnie dałbym, się porwać na odsłuch takiego zestawu z listwą za dwadzieścia tysięcy i kablami za drugie tyle. Żeby się przekonać na własne uszy czy ta laseczka dobrze się ten tego..
Oczywiście nigdy nie wydam tyle pieniędzy na sprzęt jest to sprzeczne z moim wewnętrznym zdrowym rozsądkiem tyle ze może dla kogoś obok kwota jaką ja wydałem wydaje się tak samo abstrakcyjna jak dla mnie listwa zasilania za 20Kpln

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Okablowanie 2018/11/06 09:11 #445127

Odtwarzacz CD, wzmacniacz, kolumny - za 15 tys zł, a kabelki za kilkadziesiąt tysięcy? :D


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob Roy.

Re:Okablowanie 2018/11/06 18:58 #445129

Słowa mojego ojca dawno temu „ synu nie sztuka się ożenić, sztuka obudzić się obok niej następnego ranka i dalej ją kochać” :)
A z tymi cenami masz rację, gdzieś zginęły proporcje pomiędzy poszczególnymi elementami. W tym zestawieniu wygląda jakby to przewody i listwy grały a wzmacniacz i kolumny były tylko dodatkiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Inferno.

Re:Okablowanie 2018/11/06 21:51 #445131

Jak już jesteśmy przy (o)kablowaniu, to zasadnym wydaje się postawienie pytania: Grzać? :D


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob Roy.

Re:Okablowanie 2018/11/07 04:14 #445133

Rob Roy już byłem na etapie ''może bym se wybrał kobitę '' ale żeś mnie nastraszył tymi zdjęciami :dry: jestem w wieku że raczej tylko te starsze , znowu się zamykam w domu na 3 miesiące , ale przychodzą nowiutkie głośniki , filtr schaffnera octopart.com/fn+350-8%2F29-schaffner-5431202 (listwa się zrobi ) będzie się grzebało , :cheer: , i pompowało bicka na wiosnę jak znalazł
czwarta rano?, to przez te zdjęcia , chciałem się zapytać taki filtr to jeszcze nie voodoo ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.

Re:Okablowanie 2018/11/07 15:37 #445137

Ja tam się nie znam na filtrach, ale sprzęt ma spełniać normy EMC.

"Kompatybilność elektromagnetyczna (ang. ElectroMagnetic Compatibility – EMC) – zdolność danego urządzenia elektrycznego lub elektronicznego do poprawnej pracy w określonym środowisku elektromagnetycznym i nieemitowanie zaburzeń pola elektromagnetycznego zakłócającego poprawną pracę innych urządzeń pracujących w tym środowisku.

Oznacza to spełnienie trzech kryteriów:

1. urządzenie (system) nie powoduje zakłóceń w pracy innych urządzeń (systemów),
2. urządzenie (system) nie jest wrażliwe na zakłócenia emitowane przez inne urządzenia (systemy),
3. urządzenie (system) nie powoduje zakłóceń w swojej pracy.

Środowisko elektromagnetyczne jest to miejsce użytkowania urządzenia określone poziomem i charakterem zaburzeń pochodzących od ich źródeł. Źródłami tymi mogą być obiekty emitującefale elektromagnetyczne celowo (np. nadajniki radiowe, telewizyjne lub radiolokacyjne) lub przypadkowo (np. urządzenia AGD)."


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Okablowanie 2018/11/07 16:15 #445138

filtr wygląda tak załącznik , w sklepie ok 350-400 zł z olx za 65 zł , jak ktoś chce mam namiar na fn 350 tylko 12 amperowy myślę że warto poesperymentować www.olx.pl/oferta/filtr-sieciowy-schaffner-CID99-IDw7wFz.html
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator