HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Imerge Audio Server S3000 2018/10/20 07:39 #444921

Bawiliście się takim cudenkiem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Imerge Audio Server S3000 2018/10/24 20:17 #444981

Kupiłem to urządzenie tak żeby zobaczyć co jest warte. W necie znalazłem ze gra całkiem nieźle tylko szumi wiatrakami. Pytałem czy ktoś zna bo miałem problem z ustawieniami sieci. Tyle że jak zobaczyłem że to WinXP tym zawiaduje to wiadomo, restart i od nowa i poszło :)
No i musze powiedzieć ze jakość odtwarzacza CD mnie zaskoczyła. To najlepszy transport jaki podłączyłem do Mojego sprzętu. Zajebiste jest tez ripowanie płyt ( imerge ma wbudowany dysk) jak się wybierze bezstratnego wav to gra naprawdę super 1400kb/s lepsze miałem tylko ze stronki Reference Recordings. Ogólnie wielkie pudło ciężkie ale rzetelnie zrobione i serwer muzyki UPnP z całkiem przyzwoitym CD za 199PLN. Lubię takie klocki :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Imerge Audio Server S3000 2018/10/26 13:26 #445009

Do jakiego dac jest to podpięte?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Imerge Audio Server S3000 2018/10/26 13:53 #445011

To ma już DAC’a wbudowanego i możesz wyjść wyjściem cinch ale jak chcesz ( i tak podpinałem do Cyrusa) to możesz z tego zrobić transport bo tez jest zestaw wyjść cyfrowych toslink i coaxial. Najfajniejsze jest to ze masz serwer muzyczny u mnie to gra z Cyrus Stream X jako odtwarzaczem i wzmacniacz przetwarza to swoim DACiem. Ale wiatraczek musze zmienić na bardziej cichy. Przy ripowaniu płyt sytemu łączy się z baza Gracenote i ściąga okładki itd. Chwilowo z tym walczę żeby uruchomić

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator