HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

WYMIANA LAMP 2004/11/09 19:11 #4085

->lolo
Pierwszą zmiana jaką wprowadziłem to wymiana jj e88cc na mullardy e88cc NOS.Dzięk nabrał większej prestrzenności, bas dostał cos ala "body",wokale stały się jeszcze bardziej namacalne. Następnie wymieniłem jj ecc83 na telefunkeny ecc83 nos i góra jeszcze bardziej stała się czytelena i dokładna.
Generalnie polecam wymianę lampek stsrujących gdyz jest to dobra inwestycja biorąc pod uwage ich żywotność (5-6 lat)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
PP

WYMIANA LAMP 2004/11/09 19:36 #4089

Gracias pp. Właśnie mnie korci coby sovteki wymienić na coś bardziej stylowego :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

WYMIANA LAMP 2004/11/10 21:58 #4230

lolo napisał: Gracias pp. Właśnie mnie korci coby sovteki wymienić na coś bardziej stylowego :-)


Ja też się biłem z myslami wiele dni aż w końcu odważyłem sie i nie żałuję.
Dziś wymieniłem JJ300B na SvetlanySV300B.Ale za wcześnie aby cokolwiek powiedzieć jeszcze się dobrze na zagrzały:-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
PP

WYMIANA LAMP 2004/11/11 20:13 #4351

-> lolo a jakie lampki masz w sekcji pre?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
PP

WYMIANA LAMP 2004/11/12 10:10 #4440

Sekcji pre wogóle nie mam :-) tzn. mam końcówkę mocy bezpośrednio podłączoną do cd z regulacją poziomu wyjscia. A lampy sterujące w końcówce to 2 x ECC82 oraz 4 x ECC83. Natomiast jak już dostanę pre (które jest w drodze) to w nim nie będę nic zmieniał. Pre jest bardzo dobrze zestrojone (neutralnie i muzykalnie) i wymiana lamp może tylko wszystko popsuć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

WYMIANA LAMP 2004/11/12 23:27 #4545

No to cza sna apgrejt lampek sterujących koncówką, chociaż o ile dobrze wiem to masz jadisa Defy.Tam lampy są odpowiednio selekcjonowane.Ale moze warto spróbować dokonać małego eksperymentu dajmy na to na ecc82

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
PP
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator