HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Paradigm Signature S6v2-wymiana za Paradigm Studio 80 2018/10/13 17:40 #444864

Witam.Mam dwa pytania?Jedeno o sprzet, drugie o sprzedajacego-moze ktos goscia zna.
Pytanie nr 1-Mam w chwili obecnej na froncie mam stare uczciwe Paradimy Studio 80.Mam je jakies 12 lat, mialem w miedzyczasie jakies Focale(z widoczna przez szybke zwrotnica na tyle)modelu nie pamietam, Dynaudio Contour 1.8 mk2-o malo nie zostaly na zawsze, B&W 8.. cos...nie pamietam ,ale nowe kosztowaly cos kolo 12000 zl kolo 2010 roku, jakies Klipshe, tez podlogowki, oraz kilka innychNa audio show slyszalem dziesiatki innych,ale Paradimy najbardziej mi leza z tych co mialem w domu.Gra to od kilku lat w kinie domowym i tak tez narazie zostanie, bo mam male dziecko i nie mam czasu tak jak dawniej na zabawy i wozenie gratow.Caly system to amp Pioneer SC-LX 87 ktory kosztowal mnie £2000 w UK gdzie mieszkam i jak na ampa gra calkiem przyzwoicie-choc kiedys ma stanac integra Mcintosh'a-mam nadzieje, ale to jeszcze pare lat.CD Mcintosh MCD 201, gramofon Pro-Ject RPM 3, niedawno kupiony deck Nakamichi DR 2. Na frontach wspomniane Paradigm Studio 80, centralny Paradigm Signature C1v3, sub Velodyne SPL-1000-jest to moj 3 powazny sub, celowo nie kupilem Paradima, bo sa generalnie wolniejsze od Velodyne, plus gwarancja na 5 lat na glosnik i 3 na elektronike, a suba katuje na filmach niemilosiernie jak juz chodzi, no i pilot w zestawie-nikt sie nie robi coraz lzejszy.Mialem Paradigm Servo 15-morderca, ale zbyt wolny, nie dla mnie, oraz B&W nie pamietam modelu, ale kosztowal £650 ok 2008- roku, szybko padl glosnik (od glosnego sluchanie filmow-nigdy na muzyce) i choc wymienili go na gwarancji pozbylem sie go.Na tylach mam glosniki z przypadku B&W DM 601-dlaczego te, poniewaz nie ma tu w UK paradimow studio, czy signature, czesto sa na ebayu monitory(seria) wie kupilem na tyl cos co bedzie wizualnie pasowac do reszty.Moze kiedys sie uda kupic Paradigm Signature S2.Teraz pewnie myslicie, czemu nie pisze w dziale kina.Otoz chodzi mi o taka rzecz, czy wymiana kolumn ze Studio na Signature przy tym amplitunerze wniesie wyrazna poprawe tylko w stereo?O kino mi nie chodzi, bo tam dla mnie najwazniejsza jest centralka(nie znosze tandetnie odtworzonych glosow ludzkich), potem sub, potem przod i tyl(wiem, nie kazdy sie zgodzi).Kiedys mam zamiar kupic solidny wzmak stereo-nawet jak nie bedzie to Mcintosch to cos dobrego.Wszystko to gra w salonie 28 m2 o wymiarach 6m x 4.6m kolumny na ktotszej scianie.Lubie dzwiek duzy, dynamiczny, z solidna podstawa , dobra srednica(taka jaka mi odpowiada) i wokalem.Muzyka rock, filmowa, czasem stary rock and roll, oraz cos spokojnego.Czy te kolumny to wogole doby pomysl bez oodsluchu?Sa w Polsce na sprzedaz...


Teraz pytanie nr 2-zapytalem sprzedawce czy ma smathphona zeby powysylac zdjecia i pogadac na whatsapp-ie to stwierdzil, ze ma stary tel i nie da rady.Tylko email i komorka i w razie w szukaj wiatru w polu.Ogloszenie jest a na al...11500 zl i ol...11000 zl i na ol... widac dodano z telefonu...czyli klamie-dziwna sprawa.Prosilem o wiecej zdjec na moj email-nic.Slabo to wyglada, moze zna ktos goscia???Cena Pomozcie prosze.Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez pm525.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator