HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

ampituner sony STR-DN 1070 2018/10/04 11:13 #444708

Proszę o pomoc ludzi którzy mają wiedze na temat kolumn polskich tonsil lub Dali Zensor 7 które są leprze do ampitunera sony STR-DN 1070 Pozdrawiam urzytkowników

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ampituner sony STR-DN 1070 2018/10/10 15:52 #444791

Chcesz kupić w ciemno, bez słuchania ? Pomysł jest kiepski. Tonsile (jakieś) będą tańsze i nawet nie wiem czy ta firma ma coś w ofercie porównywalnego do Zensorów. Obstawiam w ciemno, że Dali będą lepsze, ale może granie z jakiegoś modelu Tonsila w zupełności Ci wystarczy, a i gotówki w kieszenie sporo zostanie.

Tak w ogóle to mówimy o nowych czy używanych, cały zestaw 5.1/7.1 czy tylko dwie kolumny do stereo ?
Jakieś preferencje brzmieniowe, repertuar, warunki akustyczne pokoju, metraż, miejsce na kolumny jest ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ampituner sony STR-DN 1070 2018/10/18 18:00 #444897

Dzięki za odpowiec i pomoc to będą kolumny nowe 5 do 1 pokój ma 20 metrów kwadratowych dali mają lepsze głośniki od tonsila dzięki i pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ampituner sony STR-DN 1070 2018/10/19 21:27 #444913

Trzeba by podać konkretny model kolumn Tonsila aby porównać je do DALI Zensor 7, choć wydaje mi się, że to porównanie zawsze wyjdzie na korzyść DALI. Jedna uwaga, Zensory zagrają pełnym dźwiękiem po dobrym tygodniu wygrzewania. Przez pierwsze godziny dźwięk jak z kartonowego pudełka. Wiem bo miałem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator