HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Zestaw stereo do 1200pln 2018/10/04 20:29 #444723

Czarny fajnie wygląda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw stereo do 1200pln 2018/10/04 21:56 #444726

TV napisał: właściwie to przepraszam....po co masz przepłacać.....masz coś "mądrego" i sprawa załatwiona :)
allegro.pl/mega-zestaw-stereo-cd-usb-gra...ter-i7353065217.html

Nie rozumiem celu tych Twoich glupich postow.
To ze nie mam wysokiego budzetu to rozwiazaniem jest "daruj se, idz na koncert" "masz tu gowno za 300 hehe"
Serio, jak lubisz pajacowac to prosze znajdz sobie inna ofiare albo przestan sie dzielic w tym watku swoimi madrosciami.
Dyskredytacja zwiazana z niskim budzetem i mala znajomoscia tematu jest zjawiskiem tak zalosnym ze az sie odechciewa przychodzic na fora. Przez takich jak Ty.
Miej na uwadze ze kazdy kiedys od czegos zaczyna, ze nie kazdy jest 100% fanem pasjonatem i moze chce czegos poprostu dobrego nie wchodzac w niezrozumiale dla laika detale.
Mam nadzieje ze kiedys znajdziesz sie w podobnej sytuacji i zostaniesz uraczony rownie glupimi odpowiedziami, moze wtedy zrozumiesz o co chodzi bo empati u Ciebie brak.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Modzian. Powód: literowka

Zestaw stereo do 1200pln 2018/10/05 06:49 #444729

staram się Tobie powiedzieć, że z ta kwotą i z tymi wymaganiami nic sensownego nie znajdziesz.....poczekaj, dołóż....z gówna bata nie ukręcisz :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw stereo do 1200pln 2018/10/05 14:26 #444736

Modzian napisał: ... szczerze to nie mam pojecia co tam jest za igla, wazne ze cos tam pyrka. Nie wiem czy chce mi sie bawic w renowacje, wolalbym cos co kupie i postawie. Co na dodatek ladnie wyglada bo szpeci strasznie ten moj gramofon dziad stary :D
No ale zwyczajnie przeczekam i odloze na cos lepszego. Zbliza sie zima i szykuja sie wazniejsze wydatki :whistle:


Nazwę wkładki MF można przeczytać patrząc na niż od przodu. Za znacznie mniej niż 300 zl możesz kupić coś w miarę porządnego i uzyskać wyraźną poprawę brzemienia. Mniej kosztowne posunięcie, to wymiana samej igły, bo jeżeli ma swoje lata, to pewnie się co nieco zużyła. Taka wymiana w MF jest banalna (i to chyba jedyna zaleta tych wkładek). A tutaj jest instrukcja co warto zrobić ze starym Bernardem:



a większą część tych czynności możesz wykonać sam. Ale jeśli mają Cię oczy boleć od patrzenia, to istotnie lepiej uzbierać więcej na coś z propozycji Johna. Zwłaszcza gdyby znalazł się jakiś chętny na Bernarda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw stereo do 1200pln 2018/10/07 17:46 #444746

@bump
Moze ktos cos jeszcze podpowiedziec co warto w tej cenie? Bylbym niezmiernie wdzieczny ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator