HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

PRO-JECT PRIMARY E 2018/08/09 21:15 #444316

Witam forumowiczów,

Ten gramofon jest od kilku miesięcy reklamowany jako sprzęt trochę wyższej klasy niż podobne cenowo nowe gramofony. Czy ktoś jest w temacie, był na odsłuchu i czy może zdradzić jakieś szczegóły/wrażenia? Talerz jest z MDF'u, ale teraz to chyba standard już nawet w wyższej klasy sprzęcie, a jak się prezentuje reszta?

Obecnie dobry używany sprzęt np Technicsa poszedł cenowo do góry i zastanawiam się czy taki gramofonik nie byłby tutaj alternatywą w tym przedziale cenowym i dodatkowo z gwarancją.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

PRO-JECT PRIMARY E 2018/08/10 11:45 #444319

O tej "wyższej klasie" to może pisać Q21... ale wiadomo kto tam kupuje
Ten gramofon widziałem w Niemczech był trzykrotnie przeceniany ostatnia cena 110euro ,słaba konstrukcja mechaniczna i słaby dźwięk to gramofonik dla bardzo mało wymagających ,jeżeli planujesz zakup gramofonu tej firmy poniżej modelu Debut nie masz czego szukać
W tej cenie masz na Allego TEAC TN-300 po zwrocie , fajny gramofon który miałem w tamtym roku w porównaniu do tego Pro-Jecta Primary lepszy pod każdym względem
Natomiast jeżeli już koniecznie musisz mieć nowy gramofon wstrzymaj się kilka dni lada dzień powinna ruszyć promocja w RTV Euro ,dołożysz 200zł i kupisz lepszą konstrukcję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator