HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/29 12:36 #2519

Panie Macieju, ironizująca propozycja - wrzyćmy (niech Pan) wszystkie reklamy i ogłoszenia na koniec czasopisma....
Czy człowiek odpowiedzialny za grafikę reklam Koda (?) jest niewidomy (z całym szacunkiem dla niewidomych)??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DJU

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/31 10:09 #2661

Dobrze Libero żeś się nie skusił i nie kupił tych siurandów Bosse , bo takie mają ceny za te pudełka że taraz byś bosy chodził.

Zbig ale ty jesteś chłopie bez serca. I kto teraz chłopczykowi wytłumaczy co to jest "precyzyjna lokalizacja". Trzeba mu będzie dać namiary na Lola.
Może jak by miał chwilę to by mu to wyjaśnił w jakiś przystępny sposób, żeby mógł załapać , a Lolo to potrafi bez pudła.

____________________
Kłębami dymu niechaj się otoczę
Niech o młodości pomarzę półsenny...
Słowacki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/31 12:43 #2680

>Blackie

Dostanie w gębę po zmroku wcale nie jest gratis. Zwykle kosztuje całą zawartość portfela.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

- Eee, przepuśćmy je, to tylko ciężkie krążowniki...

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/31 12:59 #2686

>Ironista

E tam od razu bez serca. Jakbym mu wyjaśnił, to by jeszcze stracił wiarę w to co sprzedaje :-)

BOSE ma bardzo prostą i w sumie "audiofilską" strategię sprzedaży: Nie po to klient płaci tyle pieniędzy, żeby go męczyć sprawami technicznymi.

W związku z tym nie podaje żadnych (!) danych technicznych, nie można zdjąć maskownic z obudów a i obsługa też g.... wie :-) Pan Rumiany zapytany czy dvd jest aktualnie podłączone do plazmy przez wyjście composite, s-video czy też przez component, wytrzeszczył oczy w niemym zdziwieniu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

- Eee, przepuśćmy je, to tylko ciężkie krążowniki...

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/31 13:36 #2691

Zbig napisał: >Blackie

Dostanie w gębę po zmroku wcale nie jest gratis. Zwykle kosztuje całą zawartość portfela.



Panie tu zmroku nawet nie trzeba :D
Ja w bialy dzien dostalem , od 3 mlodziencow , (sam gowniarz jestem) ale rzeczywiscie nie wiele mnie to kosztowalo, popsuli mi tylko moja ukochana koszulke South Parku :D no i telefon chcieli ale jakos sie tak nie zlozylo zebym oddal :D



A co do Bose to kurcze jak se za cos placi tyle kasy to jeszcze wygladac musi :D a sub byl wielkosci mojego peceta :/ Nawet jak bym mial duzo wolnych pieniedzy to nie skusil bym sie na to, chyba ze do lazienki malej :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/31 14:43 #2707

>Zbig
Cholera,o tym nie pomyślałem!Niestety,musze przyznać Ci rację.Utrata zawartości portfela, to jeszcze pół biedy,gorzej jak utraci się zdrowie.Nie dalej jak dwa miesiące temu,na mojej ulicy po zmroku zginąl facet,bo nie chciał zasponsoować paru meneli.I jak tu nie przywrócić kary śmierci?Co o tym sądzicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/31 14:47 #2708

eh , coraz wiekszy off topic sie robi :/
a zaczynalo sie tak nie groznie ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/31 15:13 #2712

Off topic,bo nie ma czata.Przynajmniej tak mnie sie wydaje:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/31 19:15 #2740

Off topic robi się przez to, że wewnątrz wątku nie widać jego tytułu.

Kara śmierci nic nie daje - vide USA. Skuteczna prewencja i skuteczne karanie - owszem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

- Eee, przepuśćmy je, to tylko ciężkie krążowniki...
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator