HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/28 10:38 #2389

ostatni egzemplarz kupilem za 12 zl ,pani wklikala kod i pomimo ,ze pisalo jak byk 20 zt ,zaplacilem 12

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/28 12:00 #2398

Nieładnie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/28 12:13 #2402

A ja powiedziałem Pani, że kosztuje 20 i Pani "skasowała" 20 PLN mimo, że system pokazywał 12...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DJU

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/28 18:09 #2427

A tak serio ile trzeba zapłacić ? Dzisiaj zobaczyłem 20zł na okładce i oczywiście zrezygnowałem. Płyta powinna przecież być gratis, w końcu to tylko reklamówka, a może się mylę ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/28 18:26 #2428

A tak serio to na stronie glownej stoi jak wol "Numer z płytą dostępny od 18 października. Cena: 20 zl"

juz mi sie nawet komentowac niechce

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/28 18:43 #2429

Andrzej chyba się mylisz :-))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/28 19:00 #2430

Na okładce jest 20. Ale i co z tego. Płyta tego warta, i technicznie i muzycznie. Jak kto nie chce musu nie ma.
Andrzej nie kupuj, płyta jest zwykła nie w esacede, czy innym multichanelu. To po ki diabeł ci taki dziwoląg.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/28 19:07 #2434

Ironista jeszcze nic straconego :D
W wakacje przechodzilem kolo salonu Bosse :D (co za marka a jakie glosniki - grajace pudelka po zapalkach) i mnie pan napadl i zachecil do obejzenia prezentacji :D i to super urzadzenie ma taki bajer ze wkladasz zwykla pltyte i masz normalnie 5.1 :D Taki bajer :D

Pewnie andrzej sobie niedlugo kupi :) Vinyli nie odtwarza ale pan powiedzial ze gramofon mozna podlaczyc i tez bedzie 5.1 :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/28 23:12 #2448

Trzeba jednak przyznać, że Bose się stara. W Galerii Mokotów mają dobrze przygotowaną akustycznie salę o sporej kubaturze i nie trzeba umawiać się na prezentację dzień wcześniej jak w wielu salonach audio, tylko wystarczy poczekać maksimum pół godziny.

Pan Prezenter a właściwie Chłopczyk o Rumianej Twarzy też mi włączył płytę mono po czym przełączył w tryb hipersurround i wokalista rozmył się po całej sali śpiewając zewsząd i znikąd. Następnie zadał mi podchwytliwe pytanie, która wersja bardziej mi się podobała?Odpowiedziałem, że pierwsza. Zdumiony zdołał wyjąkać "Dlaczego?". "Bo lubię precyzyjną lokalizację", wycedziłem zimno i poszedłem sobie, zostawiając go lekko osłupiałego i zapewne zastawiającego się cóż to za wariat mu się trafił...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

- Eee, przepuśćmy je, to tylko ciężkie krążowniki...

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/28 23:42 #2450

Ja sie jeszcze zalapalem na magiczny pokaz w ktorym w/w chlopczyk zakladal pudelka na glosniki wciskal guzik i gralo tak jak by pudelek nie bylo, to cos dla mnie , czesto chowam glosniki do szafy i slucham muzyki.

Staraja sie , ale ja to nie wiem do kogo te produkty kieruja :/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/28 23:52 #2452

>Zbig fajnie mu powiedziales :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/29 01:17 #2454

to może offtopic, ale za to a propos szafy: autentyczne powitanie z telefonu kumpla z pracy (stanowisko poważne z 20 osób "pod sobą" i klientów co niemiara):

"Nie mogę teraz odebrać telefonu ponieważ jestem w szafie i poluję na pająki"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/29 02:05 #2458

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Powinni kasować 20, ale z nieswiadomości czasem się uda 12. Nie mam interesu bronić pierwszej opcji, bo i tak dostanę, zrealizowałem dostawę towaru. Pojawia się tylko tzw kwestia ogólnoludzka. Taka kasjerka się pomyliła, bo barkod do firmy leklerk mailem nie doszedł. Ze swojej kieszeni musi dodać 8 zł. Zarabia 800 na miesiąc. Można ją przerobić na łyso, ale to ona z pensji dołoży, nie leklerk.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/29 11:54 #2506

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
A tak w ogóle to na pewno nie jest ostatni numer.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

ostatni numer hi -fi muzyka 2004/10/29 12:18 #2511

Ja zaplacilem 20zł,bo ostrzegłem sprzedawcę w kiosku,że ten numer kosztuje właśnie tyle.
Zbig,dobre, chciałbym zobaczyć minę tego gościa:)
Andrzej,no co ty?Gratis to teraz można dostać w gębę o zmroku:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator