HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Cambridge seria 500 + Omegi 503 2004/10/27 21:40 #2237

Niech wpiszą się wszyscy, ktorzy mają taki sprzęt.

Ja sam przyznaję (ale wstyd), ze kupiłem go 2 lata temu - bez odsłuchu - wg tabelki (miały tyyyle kropek). Ale za nim wszyscy wyzwiecie mnie od debili, chciałem powiedzieć, że teraz bardzo sie cieszę, że tak zrobiłem...

Kiedys np. bardzo nie lubiłem oliwek, smierdziało mi tak jakoś i jak tylko próbowałem, to zaraz plułem... Jednak pewnego dnia (będac w Grecji) postanowilem spróbować - naprawdę poczuć ich smak i okazało się, że jest on niepowtarzalny - inny niż wszystko, co do tej pory jadłem i w końcu bardzo w nim zasmakowałem.

No, z muzyką może było trochę inaczej - smakowała mi zawsze, ale chyba trochę przesadzałem z przyprawami. Chcę powiedzieć, że jeśli zasugerowałbym się swoimi ówczesnymi przyzwyczajeniami - na pewno nie kupiłbym czegoś, co brzmi w miarę neutralnie, i nawet bym nie wiedział co tracę. Od tego czasu słyszałem sporo systemów i mało który jest dla mnie równie przekonujący jak mój własny - owszem wielu rzeczy mi brakuje, ale boje sie jak nie wiem co, że jak system wymienię, to nie znajdę już nic z tym charakterystycznym - lekkim i neutralnym brzmieniem...

W każdym razie chciałbym korzystając z okazji podziękować Panu Maćkowi za to, że nie pożałował kropek i sprawił, że (w najgłupszy z możliwych sposobów - teraz to wiem), ale jednak - stałem się właścicielem tego systemu...

A więc dziękuje.

Wzruszyła was moja historia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchać każdy może...

Cambridge seria 500 + Omegi 503 2004/10/27 21:59 #2247

mnie bardzo :)

Ja co prawda tego zestawu nie mam , ale slyszalem w/w Cambridge z jakimis smiesznymi glosnikami u znajomego w danii , gralo to ladnie , mnie sie podobalo, ale mi sie design nie podoba :D ja taki esteta :D

Ale glosniki byly naprawde ciekawe :D Male podlogowe skrzynki z glosnikami umieszczonymi on the top :) firmy nie pamietam , chyba jakas Szwedzka na S :) ale calosc prezentowala sie naprawde wporzadku jeszcze z jakims interkonektem wykonym przez zapalenca :)

Widzicie :D Nawet w krolestwie B&O sa ludzie ktorzy sluchac umieja :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

Cambridge seria 500 + Omegi 503 2004/10/27 22:03 #2249

A co do kropek :D bo zem zapomnial napisac to ja tak kupilem moje Omegi 509 mkII :D co prawda posluchalem , ale po chwili wiedzialem - Biore :) I gdzies mam ze niby przereklamowane itp , mnie sie podoba :)
A bas ? ktos tam gdzies pisal ze nia maja ? no to fajnie wiedziec , ale ja sie nie znam :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

Cambridge seria 500 + Omegi 503 2004/10/28 00:00 #2297

Krzychu,spoko.Ja swojego Nada też kupilem niedawno,bo mial dużo kropek.Wcześniej cd CA też wedlug kropek,ale w sklepie,w przeciwieństwie do wzmacniacza ,trochę go posłuchałem.Nawet kable mam "gwiazdkowe":)Na szczęście dzwięk przypadł mi do gustu.Jedynie głośniczki to całkowicie mój wymysł.
Ale oliwek dalej coś nie lubię.:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Cambridge seria 500 + Omegi 503 2004/10/28 00:04 #2302

krzychu
Nie przejmuj się, większość audiopatów kupuje sprzęt bez odsłuchu, tylko tak mówią dla picu, bo im nie wypada. Tak naprawdę to kto ma w dzisiejszych czasach ochotę czegokolwiek jeszcze słuchać? Ja ostatnio kupiłem radio do kuchni bez odsłuchu i tera żałuję, bo jakoś dołu mi brak.
A oliwki dobra rzecz!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Black Music is good music

Cambridge seria 500 + Omegi 503 2004/11/02 21:26 #3051

Ja mam najwięcej wątpliwości co do odsłuchu niewygrzanych słuchawek (tak mi zaproponował w sklepie subiekt z miną znawcy) lub kolumn. Pewno kupię "w ciemno".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cambridge seria 500 + Omegi 503 2004/11/05 03:32 #3437

Oj,to prawdę mówiąc nie wiedziałem.To słuchawki też trzeba wygrzać?Przecież tam nie ma nic do wygrzania.Elektroniki nie ma tak jak w głośnikach,więc co? No chyba,że membranki?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator