HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

kto popsuł sampler Linna? 2004/11/07 15:36 #3816

Na razie nie ma tragedii. Chodzi o to że niektórych płyt nie ma na stanie. Ale nie jest źle, bo informuję mailem że zamówili w Szkocji i w ciągu tygodnia dojadą. To na razie cierpliwie się czeka, grunt żeby dojechały.

____________________
Kłębami dymu niechaj się otoczę
Niech o młodości pomarzę półsenny...
Słowacki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

kto popsuł sampler Linna? 2004/11/07 16:01 #3818

A mogl by ktos popsuc tego wstretnego pop-upa :/ bo ja juz dosc mam dowiadywania sie o super extra samplerze :D Wszczegolnosci ze juz go kupilem , a na dniach bedzie nowy numer HFiM :/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

kto popsuł sampler Linna? 2004/11/07 16:03 #3819

Jeszcze pewnie nie chcą, bo sprzedają gazetki. Ale można go zablokować, hehe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kto popsuł sampler Linna? 2004/11/07 16:37 #3821

Odnosnie samplerów o których pisałem wcześniej.Mam takie które zostały przysłane na mój adres za darmo, powtarzam za darmo.Tj 1. ALIA VOX,Bella Terra.Arianna Savall.
2. Concord Recods.Peter Cincotti.
3.Kirkelig kultur Verksted The No1 Norvegian Label.
Jakoś można dostać za darmo w/w samplery.Oczywiście nie które są nie przeznaczone do sprzedaży.Ale zapewniam,że każda z tych płyt jest dużo lepiej nagrana od linna dołączonego do ostatniej gazetki. Nie przeczę ,że wszystkie samplery są za darmo bo mam Cheskiego za którego troche wybuliłem kasy.Ale są sytuacje w których idzie samplera dostać gratis.
pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kiedyś, słuchałem wzmacniaczy tranzystorowych, po latach jakoś już ich nie mogę słuchać, wolę brzmienie lampowe SE.

kto popsuł sampler Linna? 2004/11/07 19:13 #3830

audiofill,

ten sampler też masz za darmo,
a za pismo zapłaciłeś :)

dobrowolnie jak mniemam :))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kto popsuł sampler Linna? 2004/11/07 19:42 #3839

Oczywiście, że za pismo zapłaciłem sumę powiekszoną o 8zł.Przypomniało mi się że dawno temu jak ktoś napisał list do redakcji i został on opublokowany to za darmo dostawal samplera. Firmy i wytwórni już nie pamietam ani też w jakiej to było gazecie.
Mnie zastanawia wypowiedź P.Stryjeckiego który pisze ,że najpierw dali wiadomo komu piniądze w kwocie samochodu a później została przesłana do nich płytka z linna. Patrząc na to wygląda to tak,że aby w tut.gazecie coś zareklamować to gazeta sama musi jeszcze wybulić kasę aby mogli promować jakąś firmę.Jest to naprawdę zadziwiające podejście.A sądziłem ,że to chętny chcący co kolwiek zareklamować musi najpierw wyciagnąć z kieszeni gotówkę i mieć nadzieję ,że promocja pójdzie w dobrym kierunku i kasa zwróci mu się z nawiozką.
Widocznie się myliłem.
pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kiedyś, słuchałem wzmacniaczy tranzystorowych, po latach jakoś już ich nie mogę słuchać, wolę brzmienie lampowe SE.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator