HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/25 00:01 #1923

Witam serdecznie.
Trochę mi głupio że pierwszy raz i od razu z pretensjami, ale widząc że nadredaktor bywa tu często, postanowiłem zapytać. Kto wpadł na pomysł aby na tej wspaniałej , dopiero co wydanej i dodanej płycie powyciszać utwory. No mało co odtwarzaczowi nie odgryzłem szuflady. A była by bieda, bo na nowy nie ma.

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/25 00:29 #1925

hmm. wiecej widocznie nie weszło. A płyta podobno do testów i na zachete hihihi. teraz trzeba kupić pełne wydanie ulubionych kawałków. ja tak raczej zrobię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DENON + B&W 5.1 + SHARP 46 + kabelki

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/25 03:11 #1926

Aa,więc to tak!Czyli dobrze mi się wydawało,że część utworów jakoś dziwnie szybko kończy się.Troszkę nieładnie ze strony Linna,pamiętam jak kupowałem kiedyś pirackie kasety(bo tylko wtedy takie były,a ja naiwny myślałem,że to orygiały)i też kompozycje były poobcinane.
Dobrze,że jest lista z płytami,które Linn oferuje,z których to zamieścił utworki na samplerze.Ale dlaczego nie ma cennika?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/25 06:59 #1927

Cennik masz na www.ccd.pl srednio 65zl za plyte.
Mnie tam poza linem jeszcze skromna ilosc Winyli z Reagga zainteresowala :D jak uciulam kilka zlotych to beda zakupy :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/25 15:31 #1949

A dla mnie dziwne jest to, że trzeba się nieźle naszukać żeby dowiedzieć się z jakiej płyty jest utworek,a niektórych zagadek wręcz nie rozwiązałem
Tak czy inaczej za płytkę duże pochwały.
And

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/26 10:17 #2004

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Sampler przygotował od początku do końca Linn, do redakcji dostaliśmy gotowe płyty. To wyciszanie może faktycznie kogoś wnerwić, ale na szczęście dotyczy to 2-3 tracków. Pewnie chcieli na płycie zmieścić jak najwięcej różnorodnych "kawałków". Każdy lubi się chwalić :-)
A tak na marginesie, to też muszę nabyć parę "całych" płytek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/26 10:28 #2007

Tiaaa... widziałem nawet taką wkładkę z Clubu CD do ostatniego numeru HFiM.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/26 10:38 #2011

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Swoją drogą, to do niedawna nawet nie wiedziałem, że jest dystrybutor Linna w Polsce. Na wieść o dołączeniu samplera szybko "podłączył "się z wrzutką. Szkoda, że to spóźniony refleks, bo wcześniej nie był zainteresowany współpracą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/26 18:56 #2046

Lepiej późno niż wcale, ale dobrze że się podłączył, bo nie trzeba szukać, a kupić kilka krążków. Tylko kiedy ja biedny zmienię wzmacniacz, jak ciągle coś dokupuje (a to srebrne a to czarne). A redakcję przepraszam że tak po świńsku podejrzewałem o zamach na te kilka tracków. I mogę odpokutować. 13 listopada podchodzę do stoiska w Sobieskim, klękam i oddaję głęboki pokłon. Pewne jak w banku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/27 00:45 #2075

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
No dobra, to się przyznam. Ja zepsułem, bo mi się porysował master w teczce ;-))))))))))))))))))))))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/27 08:50 #2112

Dwa dni polerowaliśmy papierem ściernym w redakcji, żeby nikt nie zauważył.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/27 11:34 #2127

...trzeba było jeszcze przeciągnąc szpachlą to nikt by nie zauważył, a tak... wstyd... ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/27 20:47 #2221

T.Cwieklinski napisał: Dwa dni polerowaliśmy papierem ściernym w redakcji, żeby nikt nie zauważył.

chyba był za cieńki, trzeba było grubszym !
bo teraz to mi płytka przeskakuje !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/27 23:56 #2292

Wprawdzie jestem jednym z pirwszych (najstarszych) czytelników Hi-Fi, ale jeszcze nie nabyłem tego numeru. Mały wstręt zawsze miałem do takiej "muzyki", więc może coś się zmieniło skoro tak wychwalacie i jest na tej płycie cos do posłuchania ?
aha - sory- mam w domu jedną taka płytę której da się słuchać- B&W VERY AUDIOPHILE NEW RECORDINGS. Oczywiście nie wszystkie kawałki są OK ale większości da się słuchać bez wstrętu, a tylko takli sposób testowania sprzętu jest do zaakceptowania. Przecież to właśnie z takich gazet jak Hi-Fi mozna wyczytać że w kilkunastu-kilkudziesięciu %-tach o jakości dźwięku decyduje nasze nastawienie, samopoczucie itp.
Swoją drogą to ciekawy temat chociaż może na inny wątek.
Pozdrawiam i doceniam dobre chęci. Pewnie i tak kupię bo wszystkie numery mam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kto popsuł sampler Linna? 2004/10/28 09:23 #2382

Jak można mieć wstręt do muzyki, której się nie słyszało, inżynierze Mamoniu?

A z tym polerowaniem to było tak, że kolega nie wiedział, że trzeba obwodowo a nie radialnie, i dlatego płyta przeskakuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator