HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

podłączenie 2004/10/24 21:02 #1913

PYTANIE MOZE WYDAC SIE DZIWNE. OTOZ W JEDNEJ Z GAZET ZWIAZANYCH Z TEMATYKA HI-FI, NIE PODAM NAZWY (KONKURENCJA), POJAWIL SIE TEMET PT. "LAMIGLOWKA KONFIGURACJI- JAK WYBRAC OPTYMALNY ZESTAW AV", POKAZANO JAK POLACZYC ZESTAW STEREO Z KD. CHODZI MI O FRAGMANT SYMBIOZA STEREO I KD. POKAZANO TAM JAK POLACZYC WZMACNIACZ STERO Z AMPLITUNEREM AV.KLOPOT W TYM IZ POSIADANY PRZEZE MNIE WMACNIACZ NIE POSIADA WEJSCIA NA KONCOWKE MOCY.PYTANIE WIEC CZY MOGE PODŁACZYC AMPLITUNER AV ZAMIAST TUNERA BEZPOSREDNIO DO WZMACNIACZA. CZY AMP MOZE PRACOWC JAKO TUNER PODLACZONY DO WZMAKA ? CZY NIE NASTAPI JAKIES ZWARCIE?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

podłączenie 2004/10/25 00:15 #1924

Mając nadzieję że nic się aż tak bardzo w konstrukcjach amplitunerów nie zmieniło w ciągu ostatnich lat to podpinaj śmiało. Kilka lat temu potrzebowałem radia na kilka godzin i miałem do dyspozycji dwa amplitunery. W jednym były popsute gniazda głośnikowe wiec podpiąłem go do drugiego i robił za tuner. Tylko jedno mnie nurtuje. Jeżeli masz aplituner i wzmacniacz stereo - to prościej sprzedać ampa i kupić tuner.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

podłączenie 2004/10/25 18:33 #1956

CHODZI O TO , ZE CHCE MIEC DOBRE STEREO I ROWNOCZESNIE NIE REZYGNOWAC Z KD.WZMACNIACZ, CD, DVD JUZ MAM, SA DWA GLOSNIKI, I SUBWOOFER.I TERAZ CZAS NA AMPLITUNER I SATELITKI ORAZ CENRALNY, SEK W TYM , ZE SYGNAL NA KANALY CENTRALNE BEDZIE DOBIEGAL ZE WZMACNIACZA A NA TYLNE SUB I CENTER Z AMPLITUNERA. CZY CHCAC SLUCHAC RADIA PRZEZ PRZEDNIE KOLUMNY MOGE PODPIAC AMPLITUNER DO WEJSCIA RADIOWEGO WZMAKA? DZIEKUJE ZA WSZELKIE PODPOWIEDZI

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator