HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

problem co dalej 2004/10/24 14:23 #1899

mam harmana AVR 7500 , dvd philips 963 sa i głośniki B&W - 602 s 3 na przód , 601 s 3 na tył itd. pomieszczenie ok. 19 m średnio wytłumione.W kinie jest o.k. Chciałbym uzyskać lepszy dżwiek w stereo.Kable do kolumn audioquest type 6 , cyfrowy Fadel za 400 zł. Mogę wydać do 5.000 zł, ale niewiem co powinienem zmienić .Chciałbym mieć bardzo dobre stereo i niezłe kino. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

problem co dalej 2004/10/24 16:40 #1905

Jeśli masz możliwość wypożyczenia sprzętu i posłuchania proponowałbym odtwarzacz CD. Nie wiem jaki rodzaj dźwięku preferujesz, ale poleciłbym NAD 541, Arcam CD73, Cambridge Audio 640C, ew. Rotel 02 (wg mnietrochę za drogi jak na to co sobą prezentuje), możesz spróbować firmowego odtwarzacza HK - czyli HD 750, ma bardzo dobre opinie. Za 5000 PLN można naprawdę dużo, ale CD w tej cenie do Twojego zestawu (dobrego skądinąd) to już byłby mezalians.
Mimo bardzo dobrych opinii Philips 963 nie jest chyba idealny do stereo - stąd moja sugestia. Nie napisałeś co nie odpowiada Ci w brzmieniu w stereo, stąd strzelam w ciemno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Zolty

problem co dalej 2004/10/25 15:01 #1945

Jedyne bezkonfliktowe połączenie kina i muzyki jakie znam, w cenach nie konkurujących z nowym samochodem, to osobny wzmacniacz stereo i przełączanie kolumn przednich. Jakiś nordościk jako interkonekcik, albo cóś podobnego. Cała reszta to mizerne półśrodki... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

- 42 -
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator