HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kolumny Totem One 2010/10/30 23:39 #357216

Witam!
Czy kolumny Totem One "nie zaduszą" się w pokoju o powierzchni 10m kwadratowych?? pokój ma wymiary 2,5m x 4m a kolumny stałyby na środku pokoju, miejsce odsłuchowe na małej ścianie.

pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolumny Totem One 2010/10/31 00:16 #357230

Dlaczego myślisz, że by się mogły "zadusić"? Przecież to tylko monitorki, i to nieduże.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam,
ecamel

Kolumny Totem One 2010/10/31 00:29 #357232

Jeśli otworzysz okno, to się nie zaduszą. A tak zupełnie poważnie, najlepiej byłoby ich posłuchać u siebie z tego względu, że mają wyjątkowo jak na podstawkowce tych gabarytów mocny bas. Z pomieszczeniami natomiast nigdy nic nie wiadomo. Nieraz w podobnej wielkości pokojach grają całkiem duże kolumny podłogowe i jest dobrze.
Z czym będą współpracowały?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolumny Totem One 2010/10/31 08:43 #357243

f1angel1 napisał: Z czym będą współpracowały?


lampiak diy 25W

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolumny Totem One 2010/10/31 11:24 #357271

Porfiry-> Jak tylko lubisz ten charakter dźwięku, to warto! Ja mam do tych maleństw spory szacunek, choć wolę inne klimaty :wink: Jeśli chodzi o wzmak, to raczej wybrałbym jakiś wysokoprądowy tranzystor do tych Totemów. Odwdzięczą się Tobie za taki wybór z nawiązką w postaci lepszej kontroli basu, bo trochę prądu, nie powiem, potrzebują, żeby zagrać najlepiej jak potrafią.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolumny Totem One 2019/09/06 00:25 #447244

To czy te glosniki sie nie zadusza o to akurat bylbym spokojny.Lepiej sprawdzic przed zakupem czy TY sie nie zadusisz a raczej zawiedziesz.Sluchalem dwukrotnie tych glosnikow ,pierwszy raz myslalem ze ze sprzetem cos nie halo a byl na poziomie ,za drugim razem u kolegi i tez to samo.Kolega kupil je w ciemno i tak tez stoja u niego nie grane bo jak sam stwierdzil sluchanie muzyki na tym traci sens co i ja potwierdzam.Za pirwszym razem napedzal je Marantz 03 za drugim Naim Nap 200.Z Naimem bylo lepiej ale i tak nie do przyjecia,to nie bylo granie to byl krzyk.Jak mozna zrobic cos takiego na tak zacnych przetwornikach??? tego chyba nie zrozumiem nigdy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kolumny Totem One 2019/09/06 23:54 #447246

Po pierwsze - nie wiem czy wiesz, ale Totem wkładam do swoich skrzynek ... Tonsile.
Po drugie - nie wiem czy wiesz, ale minęła prawie dekada od zakończenia tego wątku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator