HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

jakie kolumny do jolidy 502? 2004/10/19 22:47 #1622

Artur Rychlik
Niestety, stare miały lepszą kopułkę i grały lepiej, ale i tak Antale mają doskonałą górę na tle innych kolumn w podobnej cenie. Oraz to "coś", czego nie da się ująć w gwiazdki :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Black Music is good music

jakie kolumny do jolidy 502? 2004/10/29 16:30 #2545

w teście titusów albokometek ktoś napisał że brzmią trochę plastikowo. ja miałem takie odczucie kiedy słuchałem antali 202 więc chyba coś w tym jest. muszę spróbować celiusów może bedzie lepiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

jakie kolumny do jolidy 502? 2004/10/31 21:37 #2763

jolique napisał: w teście titusów albokometek ktoś napisał że brzmią trochę plastikowo. ja miałem takie odczucie kiedy słuchałem antali 202 więc chyba coś w tym jest. muszę spróbować celiusów może bedzie lepiej.


A czy przypadkiem Antale których słuchałeś nie byy świeżo wyjęte z kartonów?One (Antale) jak i Celiusy nowe grają jak 7 nieszczęść .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
PP

jakie kolumny do jolidy 502? 2004/11/01 13:35 #2853

Ktoś na forum lukara słuchałtego wzmaka w zestawie z Triangle Celius 202 oraz CD Arcam Alpha 8SE, oczywiście bardzo chwaliłsobie takie zestawienie.
Kilka osó uprzedzało mnie już także by słuchając kolumn Triangla , słuchać wygrzanych, nie takich prosto z kartonu. Powodem jest to że nóki grajątragicznie i potrzebują ponoć czasu by zaprezentować właściwy sobie dźwięk. Nie mialem okazji słuchaćdotartych Triangli. Słyszałem Antale prosto z pudełka , podłączone do w/w CD i wzmaka MF A3, długo nie dalo sie wytrzymać, grały fatalnie, góra i bas razem, śrdnica osobno nieco z tyłu. Jedyne co mi sie podobło to wysokie tony, fantastycznie dźwięczne ale nie drażniące. Być może faktycznie należało by posłuchać wygrzanych. Co do basu, a dokłądniej jego ilości i rozciągnięciam jest to niestety słaby punkt tych kolumn i albo je polubisz takimi jakie są albo nie. Chociaż może w przypadku współpracy z lampą, wstrzemięźliwoźć w tymzakresie może wyjść całęmu systemowi na dobre. Musisz sprawdzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

jakie kolumny do jolidy 502? 2004/11/10 20:49 #4219

całkiem możliwe że byly nie wygrzane. a czy celiusy nie byłyby za durze do 16m2?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

jakie kolumny do jolidy 502? 2004/11/10 21:25 #4221

jolique napisał: całkiem możliwe że byly nie wygrzane. a czy celiusy nie byłyby za durze do 16m2?


Może lepiej do 16m2 zastosowac Antale.U mnie kiedys grały w 26m2 myslę że w 16 tez dadzą sobie radę,one generalnie lubia bliskość bocznych scian
pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
PP

jakie kolumny do jolidy 502? 2004/11/11 20:10 #4348

->jolique
Czy cos juz wybrałeś?Pochwal się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
PP

jakie kolumny do jolidy 502? 2004/11/13 22:39 #4674

jeszcze nie wybralem bo wlasciwie to dopiero od teraz moge zaczac powazne odsluchy gdyż przeprowadzam sie do miasta w ktorym jest to mozliwe.tzn juz sie przeprowadzilem ale jeszcze sprzetu nie zabrałem. chcialbym jeszcze posluchac AP tempo ale one sa dla mnie za drogie z tym że jak kupowalem Jolide to tezbyla dla mnie za droga. wolałbym jednak coś za max 8 tys.mialem nadzieje że kupie jeszcze w tym roku ale chyba nie wydolam finansowo( z jednej strony przeprowadzka umlatwila odsluchy ale i sporo kosztowala).poza
tym mam jeszcze jeden drobny problam. otóz kiedy ja kupilem to robila problemy tzn raz grala dobrze a raz kiepsko.winne byly podstawki. wymienilem je i wydawalo mi sie że jest ok ale zauwazyłem że zaraz po wlaczeniu bas jest troche wiekszy. nie wiem czy to normalne . wydawalo mi sie że powinien być wiekszy np. po godzinie.niestety nie mam mozliosci porownania z innym egzemplazem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

jakie kolumny do jolidy 502? 2004/11/13 23:06 #4692

A do czego masz ja teraz podłączoną?(Jolidę502B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
PP
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator