HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/15 04:57 #446810

empik :) to się wysiliłeś,,,,,muzyka do radia i samochodu...po wyjściu można wpaść z rodziną do mc donalda :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/15 09:05 #446811

Ten sklep to raczej żart i do tego marny. Poziom cen mówi nam w twarz "dymamy Was na kasie i co nam zrobicie". Poziom repertuaru to jeszcze gorszy żart bo zalatuje Strasburgerowskim sucharem. I na koniec wspomniane prze TV, heh, składanki.

W kategorii - CENA ROKU - wyszukałem takie kuriozum. Cena CD jest OK, ale spójrzcie na cenę pliku MP3 :evil:
www.empik.com/dire-straits,p1089086004,ebooki-i-mp3-p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/15 10:08 #446812

Pytanie tytułowe staje się coraz bardziej bezprzedmiotowe (że tak rzucę perłę poezji no początku dnia) wraz z zanikaniem sklepów stacjonarnych. Kupuję tam gdzie jest najtaniej. Ponieważ jednak koszt przesyłki może zniwelować różnicę w cenie, to czasami wolę zapłacić parę złotych więcej za samą płytę i odebrać gdzieś na mieście po drodze. Z tego względu empik nie był czasami takim złym wyborem (jest u mnie na dzielni) ale teraz go bojkotuję ze względu na bojkotowanie przezeń pewnych niesłusznych ideologicznie książek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/16 17:01 #446824

TV napisał: empik :) to się wysiliłeś,,,,,muzyka do radia i samochodu...po wyjściu można wpaść z rodziną do mc donalda :)


Zależy czego słuchamy w samochodzie. Zrobiłem ostatnio zamówienie, bo akurat Empik te tytuły miał dostępne i płatność przy odbiorze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/16 17:10 #446825

A ostatnio trochę metalowych rzeczy dobierałem i wszystko było dostępne właśnie w Empiku. Przynajmniej stan mogę sprawdzić przy odbiorze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/18 13:36 #446832

Odradzam zamawianie w Empiku. Mają głupi zwyczaj pakowania płyt do zwykłej koperty. Efekt? Album w tekturowym opakowaniu powyginany. Album w normalnym, plastikowym opakowaniu pęknięty.

Już wolę kupować w DVDmax.pl. Nawet jak zamawiasz jedną płytę to pakują ją do tekturowego pudełka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/18 17:31 #446833

Ale wtedy mówisz im aby cmoknęli się w pompkę i zamawiasz kolejną sztukę. A jak wysyłkowo przyjdzie zmasakrowana paczka, to weź się potem kop z koniem. Wysyłaj, odsyłaj, itd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/18 17:59 #446834

Pisałem oczywiście o kurierze i paczkomacie. Proponowali mi odesłanie płyty, ale za dużo z tym pitolenia. Zostawiłem sobie płytę z pękniętym opakowaniem. Napisałem im tylko, że już nic więcej u nich nie zamówię no i spryciarze dali mi 10% rabatu na następny zakup :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/18 19:12 #446836

Kiedykolwiek bym nie kupił płyty w jakimś sklepie przez allegro czy nawet u prywatnej osoby, zawsze dostawałem płyty obudowane porządnie kartonem i nie zdarzyło się, żeby coś przyjechało połamane.

Ja mam na szczęście jeszcze ulubionego MusicCornera do którego zawsze sobie mogę podjechać po odbiór.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/18 19:45 #446837

John 1.5 V napisał: Kiedykolwiek bym nie kupił płyty w jakimś sklepie przez allegro czy nawet u prywatnej osoby, zawsze dostawałem płyty obudowane porządnie kartonem i nie zdarzyło się, żeby coś przyjechało połamane.

Bo tak powinno być, ale Empik kładzie lachę na twoje płyty i wysyła je w kopercie bez żadnych zabezpieczeń.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3dh.

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/18 19:59 #446838

ja jako notoryczny skąpiec (po 40 tak mi się zrobiło :lol:) kupuję na allegro u '' dużych'' sprzedawców na razie się nie naciełem ani na sposób pakowania ani na stan często lepszy niż w opisie , jak czegoś nie ma nigdzie to zaglądam na FAN.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/18 20:03 #446839

Ale to są ich płyty, dopóki za nie nie zapłacę. A jak bym zobaczył przy odbiorze, że coś nie tak, to poprosiłbym panią/pana, aby ponowili zamówienie, bo to co przyszło sami sobie mogą odebrać.

Dżony, połamanych/pękniętych/powyginanych pewnie szło w setki. Pamiętam, jak kiedyś, jak pani Gerrard sprzedawała jeszcze swoje płyty bezpośrednio, skusiłem się na trzy tytuły. Zapakowali je w jedną kopertę bąbelkową. Niestety wszystkie trzy to były digi. A, że z Australii droga daleka, zatem przyleciało w stanie agonalnym. Co do szanowania płyt, niewielu już to czyni. Poczynając od wydawców (pozdrowienia dla Stryjka za naklejanie hologramów na okładkę), poprzez hurtownie, na sklepach skończywszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/18 20:08 #446840

3dh napisał:

John 1.5 V napisał: Kiedykolwiek bym nie kupił płyty w jakimś sklepie przez allegro czy nawet u prywatnej osoby, zawsze dostawałem płyty obudowane porządnie kartonem i nie zdarzyło się, żeby coś przyjechało połamane.

Bo tak powinno być, ale Empik kładzie lachę na twoje płyty i wysyła je w kopercie bez żadnych zabezpieczeń.


Akurat będę miał do odbioru digi w formacie A5, zobaczymy jak sobie poradzą. To akurat będzie dublet, bo pierwsza sztuka od sklepu muzycznego, przyszła w strzępach. Fakt, w empiku cena x2.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/24 20:51 #446909

Przyszło. Nie jest źle, pakują to w kopertę bąbelkową. Grunt, że przyszło w jednym kawałku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Gdzie Kupujecie Plyty CD. 2019/06/24 20:58 #446911

no to Ci się udało , dzisiaj przyszły do mnie formatki alu 3 x 125x 95mm , obłożone w dwa kartoniki :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator