HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Duze kolumny maly pokoj 2004/10/12 23:10 #1243

Witam!

Mam taki problemik.Posiadam wzmaka yamahe ax-396,cd yamahe 390 oraz kolumny dynamicsa(interkonektor tara labs a glosnikowe straight wire).Problem w tym ze kolumny kupilem w ciemno i okazalo sie ze sa za duze do mojego pokoju(9 metrow kwadratowych).Sa to duze kolumny podlogowe z 1 wysokotonowym,4 srednimi i 2 basowymi(po bokach).Caly dzwiek jest za duzy przerasta ten maly pokoj.Wiem ze to troche dziwne pytanie ale co zrobic zeby je "zmniejszyc" to znaczy ich dzwiek???.Aby byly wsam raz do mojego pokoju.Moge podjac niekonwencjonalne srodki.Co robic???

Pozdrawiam

tomcio

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Duze kolumny maly pokoj 2004/10/13 00:31 #1244

niekonwencjonalne to bybylo przyciac je nieco... ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

Duze kolumny maly pokoj 2004/10/13 11:10 #1248

to nie jest nic smiesznego...ja na prawde mam klopot z tymi cholernymi kolumnami sa po prostu za duze graja jak duze ogromne pudla a ja wolalbym cos skromniejszego ze wzgledu na maly pokoj (9 metrow kwadratowych)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Duze kolumny maly pokoj 2004/10/13 12:04 #1249

niestety chyba jedynym wyjściem będzie wymiana kolumn na jakieś monitory. Ja mam pokój 16 m i też słucham monitorów, bo podłogówki wymagają dobrego wytłumienia pomieszczenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Duze kolumny maly pokoj 2004/10/13 15:03 #1263

Niestety nic się nie da z tym zrobić. Czeka Cię wymiana na dwudrożne podstawkowce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Duze kolumny maly pokoj 2004/10/13 15:04 #1265

jak to mówią "Polak mądry po szkodzie"
daj ogłoszenie-sprzedaj-kup monitory

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator