HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

MF x-cans (v.1) 2004/10/05 15:35 #586

lolo, kombinowałam w innym kierunku, dlatego pytałam też o przyczyne. A że ujawniłeś w wypowiedziach na FORUM nie tylko kompetencje, ale i poczucie humoru (co w tym przypadku nie bez znaczenia), więc ufnie powierzam własne rozumowanie. Skoro ten "na oko" zwykły zasilacz (tak został potraktowany w teście HFiM 10/98) nie potrafi zasilić innego urządzenia, a żaden inny nie zasili x-cansa, to widocznie niezwykłość jego polega na tym, że któraś ze standardowych części zwykłego zasilacza jest ulokowana wewnątrz wzmacniacza. I tak przejęta duchem tuningu wymyśliłam, że gdyby dostać się do środka tego zasilacza (dewastując bezśrubkową obudowe), dać lepsze części, solidne ekranowanie i solidny kabel sieciowy - to byłoby to. Gdybyś swoją odpowiedż zechciał przesłać mi mailem (adres upubliczniony), byłabym bardzo wdzięczna, bo przez dłuższy czas nie będę miała dostępu do internetu, a pocztę mogę odbierać z komórki via GPRS. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MF x-cans (v.1) 2004/10/05 15:50 #587

cc05520 napisał: Gdybyś swoją odpowiedż zechciał przesłać mi mailem (adres upubliczniony)


Mój też. Poszperam trochę w sieci i postaram Ci się coś do jutra przesłać. Może mądre nie będzie ale śmieszne napewno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

MF x-cans (v.1) 2004/10/14 10:53 #1296

lolo! Należy Ci się w tym miejscu suto zdobiona laurka w podzięce za wnikliwe, cierpliwe (z wyrozumiałością dla niedostatków intelektualnych odbiorcy) objaśnianie mi kwestii z wątkiem x-cans bezpośrednio i pośrednio związanych - drogą mailową, o co prosiłam na czas braku dostępu do internetu. Dzięki. ANNA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MF x-cans (v.1) 2004/10/14 12:13 #1300

... de nada se

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

MF x-cans (v.1) 2004/10/15 11:11 #1327

Doceniam KLASĘ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator