HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jaki zestaw kolumny + wzamac. (nad 320 BEE??) do 3000 źł ? 2004/10/03 17:11 #504

Witam serdecznie!
Prosze o pomoc. Zamierzam kupić zestaw kolumny + wzmacniacz.

Moje wymagania:

1.Piekny czysty dżwięk, dosyć energiczny (nie potrzebuje budżić sąsiadów)
2.Zestaw dzięki któremu można bedzie godzinami spędzać czas na słuchaniu muzyki.
3.Pilot i wyjście na słuchawki

Moje możliwości:

1.Zestaw do 3 tyś
2.Pokuj około 16 m^2

Moje preferencje:

Muzyczne:
Rock, Jazz troche elektroniki w zasadzie to róznej

Sprzętowe:
Jeśli chodzi o wzmacniacz to moim faworytem jest NAD 320 Bee (rozpatrywałem jeszcze Cambridge Audio 500 i Rotel'a ale są bez pilotów)
Kolumny chyba podstawkowe ale nie koniecznie byłem nastawiony na tannoy mx2 ale mi odradzono zastanawiam sie nad KEF Q1 (ale podobno bass potrafi buczec i coś trzeba przerabiać z kablami) , Misiionm 3x, eltax symphony 6.3, moę Coś z Dali

Za pomoc serdecznie dziękuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki zestaw kolumny + wzamac. (nad 320 BEE??) do 3000 źł ? 2004/10/03 23:35 #530

Nie ma za dużego wyboru wśród wzmacniczy stereo poniżej 2k.

Mozesz jeszcze kupić trochę droższy, np. NAD 352 albo Harman-Kardon HK670 i kolumny z drugiej ręki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

- Eee, przepuśćmy je, to tylko ciężkie krążowniki...

Jaki zestaw kolumny + wzamac. (nad 320 BEE??) do 3000 źł ? 2004/10/04 07:54 #532

Dzięki za odpowiedź, no to już następni kandydaci wciągnięci na liste :)
Poazdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki zestaw kolumny + wzamac. (nad 320 BEE??) do 3000 źł ? 2004/10/04 11:09 #534

Stosunkowo mało pisano w prasie na temat głośników podłogowych Celestion F30, a szkoda, bo wydaje mi się, że w tej cenie (ok. 1700 zł, ale myślę, że spokojnie można wynegocjować 1500 zł) naprawdę trudno o coś lepszego. Świetna stereofonia, przestrzeń, bas co prawda nie jest potężny (bo niby skąd? głośniczki mają chyba tylko 10 cm średnicy), ale i tak warto. No, i do tego piękne wykończenie. Posłuchć znaczy uwierzyć.
Co do wzmacniacza, wybrałeś dobrze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

M.

Jaki zestaw kolumny + wzamac. (nad 320 BEE??) do 3000 źł ? 2004/10/10 17:23 #1050

Celestion F30 jest niezły. Ropztrzył bym też B&W 3xx.
Chodź stawienie na małe monitory w takim pomieszczeniu (16m2) to dla mnie lekkie ryzyko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator