HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

JBL NORTHRIDGE E 30 POROWNANIE Z XTI 20? 2004/09/25 14:52 #374

MA OKAZJE KUPIC OBYDWA MODELE E 30 ZA OK 1100, XTI OK 1500, CZY ROZNICE W BRZMIENIU SA DUZE?LUBIE DZWIEK PRZEJZYSTY, POUKLADANY Z DOBRZE KONTROLOWANYM LECZ NIEZBYT TWARDYM BASEM, SZCZEGOLOWA NIEPRZEJASKRAWIONA WYGLADZONA GORA , NIE NARZUCAJACA SIE SREDNICA.SLUCZAM W ZASADZIE WSZYSTKIEGO OD MILESA DAVISAD.KRALL. SADE, US 3 PRZEZ MOBY BJORK PETER GABRIELMASSIVE ATTACK, PO METALICE NIRVANE ETC
WKROTCE ROWNIEZ PRZESIADKA NA NOWA ELEKTRONIKE Z YAMAHA AX CDX 396 (PRAWDOPODOBNY PRZYPLYW GOTOWKI OK 6000ZL), TU :NA NAD 372?, BALTLAB?, AMPLIFIKATOR ?. ZASTANAWIAM SIE NAD ZRODLEM DO 2500.POKOJ NIEWIELKI DO 10 m2, WSZYSTKO TO MA GRAC NIE KONIECZNIE GLOSNO , A POPROSTU "LADNIE" ?AUDIOFILEM NAZWAC SIEBIE NIE MOGE LECZ BEDZIE TO SPRZET NA WIELE LAT ZATEM NIE CHCE WYRZUCAC BADZ CO BADZ NIE MALYCH DLA MNIE PIENIEDZY .Z GORY DZIEKUJE ZA WSZELKIE SUGESTIE.PRZEPRASZAM ZA NIEZBYT FACHOWY JEZYK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

JBL NORTHRIDGE E 30 POROWNANIE Z XTI 20? 2004/10/10 17:54 #1057

Baltlab+JBL powiadasz, nie słyszałem ale nie podoba mi się to. Baltlaby maja doś spore wymagania wobec kolumienek. JBL wymagań nie mają.
Jest taka teoria która mówi: tyle ile wydałeś na elektronike musisz wydać na kolumny. Ty chcesz wydać połowe z tego na kolumny co na wzmcniacz. Ale to tylko teoria !!!
Z tego co pamiętam to NORTHRIDGE są 8 omowe o skuteczności 91dB a
XTi mają 6 omów i skuteczność 87 dB. Jeśli ma to jakieś zanczenie ?
XTi lepiej rysują przestrzeń, NORTHRIDGE to kolumna z założenia do sal koncertowych i na estradę tylko, że coś niewypaliło. Nawet w samym katalogu JBL XTi są jako klasa wyższa od N.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator